Impresszum

Alapítók:

Biró Balázs
Hodozsán Dániel

Kiadó:

Biró Balázs György
OGC Kft. - info@ogc.hu

Kapcsolat:

1012 Budapest, Pálya u. 9. IV. emelet
Email: info@esport1.hu

Sajtóanyagokat ide várjuk: sajto@esport1.hu
Technikai hibabejelentés: hiba@esport1.hu
Hirdetni szeretnék: hirdetes@esport1.hu

Vezetőség:

Biró “Drang” Balázs
Tartalomigazgató
Email: drang@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/RealDrang
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/balazs-biro-drang
Twitter: @dr4ng

Hodozsán “Hodi” Dániel
Főszerkesztő
Email: hodi@esport1.hu
Linkedin: https://hu.linkedin.com/in/danielhodozsan
Twitter: @hodozsand

Czupy “Daniizz” Dániel
Projektvezető
Email: daniizz@esport1.hu

Szerkesztőség:

Bíró “Hemi” Tamás
Felelős szerkesztő
Email: hemi@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/HemiCSGO
Linkedin: https://hu.linkedin.com/in/birotamas17
Twitter: @tbiro0721

Csető “Dreeg” Zsolt
Szerkesztő
Email: dreeg@esport1.hu

Geller-Bibó “Aioween” Zsolt
Szerkesztő
Email: aioween@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/Aioween
Twitter: https://twitter.com/aioween


Szerkesztők:

Péter "Ben" Zoltán
Ölbei "tronke" Márton
Duray "tempest" Martin
Szőcs "MoonLight" Zoltán
Varga "tbr" Tibor
Rimóczi "damilosK" Dávid
Schrerk "SP12Patrick" Patrik
Szakács "Mr. Scheff" Tibor
Novák "Novex" Alex

Grafika:

Fehér "thebeardedbeer" Gáspár


Ezeket olvastad már ?