Napi highlight - Versenyen így ritkán buksz el meccset

Nibbleswapnak sikerült, pedig mindössze 0.3% esély volt rá, hogy bejön.

A különféle vicces videós Hearthstone válogatásokban már kismillió őrületes RNG-t láthatott már mindenki, ám amikor egy versenyen történik hasonló, az mindig teljesen más kontextusba helyezi a történteket az extra tét miatt - még ha egy kisebb online tornáról is van szó.

Aki követte az éjszaka folyamán a Hero Power Patron Invitational Tournament eseményeit, az nem akármilyen szerencsének lehetett szemtanúja MaxxBoxx és Nibbleswap mérkőzésén. Utóbbi játékos úgy tűnt, már sehogy sem kaphat ki: Warlockja már szó szerint a győzelem kapujában állt a Reno deckek összecsapásán. Ekkor azonban az alábbi történt:

1 a 288-hoz, vagyis alig több mint 0.3 százalék: ennyi esély volt arra, hogy az Acolyte of Pain pingelésére éppen egy Kabal Courier érkezik, majd kipottyan belőle egy Sacrificial Pact.

Az összecsapás egyébként a döntőbe jutásért zajlott az online tornán, MaxxBox pedig végül 3:1-es összesítéssel jutott tovább, és ha már így alakult, meg is nyerte a versenyt.