Impresszum


Alapítók:

Biró Balázs
Hodozsán Dániel

Szolgáltató:

Esport1 Kft.
Cím: 1135 Budapest, Szegedi út 37-39.
Nyilvántartó a Fővárosi Törvényszék Cégbírósága, cégjegyzékszám: Cg. 01-09-298495


Ügynökségi értékesítési képviselet:
Adaptive Media
E-mail: sales@adaptivemedia.hu
Tel.: +36 1 577 4050
Web: www.adaptivemedia.hu

Kapcsolat: 
Szerkesztőségi cím: 1135 Budapest, Szegedi út 37-39.
Email: info@esport1.hu
Sajtóanyagokat ide várjuk: sajto@esport1.hu
Technikai hibabejelentés: hiba@esport1.hu

Vezetőség:

B. Szabó Edina
Operatív vezető
Email: edina@esport1.hu
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/edinabszabo/

Biró "Drang" Balázs
Stratégiai vezető
Email: drang@esport1.hu
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/balazs-biro-drang/ 

Hodozsán "Hodi" Dániel
Streaming üzletágvezető
Email: hodi@esport1.hu
Linkedin: https://hu.linkedin.com/in/danielhodozsan
Twitter: @hodozsand
Facebook: https://www.facebook.com/hodiesport/

Szerkesztőség:

Péter "Ben Spades" Zoltán
Főszerkesztő 
Email: ben@esport1.hu
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/zoltan-peter/

Dienes "Loemifar" Valentin
Főszerkesztő helyettes (megbízott főszerkesztő)
Email: loemifar@esport1.hu

Debreceni "TZeus" Péter
Szerkesztő
Email: tzeus@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/tzeusthecaster/

Fényes "Heldeus" Mihály
Szerkesztő
Email: heldeus@esport1.hu

Szikora" Sziky" Márk
Szerkesztő
Email: szikora.mark@esport1.hu
Twitter: @MarkSzikora

Pálfy "Bone DaDDy" Tamás
Esport1 TV projektvezető
Email: bonedaddy@esport1.hu 
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/wildbonedaddy/
Twitter: @wildbonedaddy
Facebook: https://facebook.com/wildbonedaddy

Szerkesztők:

Tóvizi "Sensevida" Marcell
Lanka "MatthewLD" Máté
Kovács "Ganfi" Zsolt

Grafika:

Fehér "TheBeardedBeer" Gáspár