Impresszum

Kiadó:

esport1 Kft. - info@esport1.hu
25957428-2-41
1054 Budapest, Hold utca 21. II/4.

Ügynökségi értékesítési képviselet:

Adaptive Media
E-mail: sales@adaptivemedia.hu
Web: www.adaptivemedia.hu

Kapcsolat:

Email: info@esport1.hu

Sajtóanyagokat ide várjuk: sajto@esport1.hu
Technikai hibabejelentés: hiba@esport1.hu

Vezetőség:

Czupy “Daniizz” Dániel
Ügyvezető igazgató
Email: daniel@esport1.hu

Biró “Drang” Balázs
Lapigazgató
Email: drang@esport1.hu

Hodozsán “Hodi” Dániel
Tartalomigazgató
Email: hodi@esport1.hu

Péter "Ben" Zoltán
Főszerkesztő 
Email: ben@esport1.hu

Hadzisz "El Greco" Lázár
Kereskedelmi igazgató
Email: sales@esport1.hu

Pálfy "BoneDaDDy" Tamás
Esport1 TV igazgató
Email: bonedaddy@esport1.hu

Szerkesztőség:

Geller-Bibó “Aioween” Zsolt
Szerkesztő
Email: aioween@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/Aioween

Debreceni "TZeus" Péter
Szerkesztő
Email: tzeus@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/tzeusthecaster/

Fényes "Heldeus" Mihály
Szerkesztő
Email: heldeus@esport1.hu

Fejes "Wolfi" Bálint
Szerkesztő
Email: wolfi@esport1.hu

Oláh "orobeRto" Róbert
Esport1 TV koordinátor, szerkesztő
Email: oroberto@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/officialolahrobert/ 

Szerkesztők:

Ölbei "tronke" Márton
Szőcs "MoonLight" Zoltán
Varga "tbr" Tibor
Rimóczi "damilosK" Dávid
Szakács "Mr. Scheff" Tibor
Kiss "dan1" Dániel
Tóvizi "sensevida" Marcell
Zakar "nkAAA" Sándor
Huzsvári "Huzsi" Patrik
Kiss "Abbiechan" Abigél

Grafika:

Fehér "thebeardedbeer" Gáspár
Grafikus
Email: grafika@esport1.hu

Ezeket olvastad már ?