Impresszum


Szolgáltató

Esport1 Kft.
Cím: 1135 Budapest, Szegedi út 37-39.
Nyilvántartó a Fővárosi Törvényszék Cégbírósága, cégjegyzékszám: Cg. 01-09-298495

Ügynökségi értékesítési képviselet:

Adaptive Media
E-mail: sales@adaptivemedia.hu
Tel.: +36 1 577 4050
Web: www.adaptivemedia.hu

Kapcsolat

Szerkesztőségi cím: 1135 Budapest, Szegedi út 37-39.
Email: info@esport1.hu
Sajtóanyagokat ide várjuk: sajto@esport1.hu
Technikai hibabejelentés: hiba@esport1.hu

VEZETŐSÉG:

B. Szabó Edina
Operatív vezető
Email: edina@esport1.hu
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/edinabszabo/

Lengyel Zoltán
Értékesítési vezető
Email: lengyel.zoltan@esport1.hu
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lengyel-zolt%C3%A1n-a2688432/

Huzsvári "Huzsi" Patrik
Streaming üzletágvezető
Email: huzsi@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/huzsi

Trapp Henci
Digitális kommunikációs vezető
Email: trapp.henci@esport1.hu
LiknedIn: https://www.linkedin.com/in/henci-trapp/

SZERKESZTŐSÉG

Esport1.hu

Szikora" Sziky" Márk
Főszerkesztő
Email: szikora.mark@esport1.hu
Twitter: TheRealSziky (@TheRealSziky) / Twitter

Szerkesztők:

Debreceni "TZeus" Péter
Szerkesztő
Email: tzeus@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/tzeusthecaster/

Dienes "Loemifar" Valentin:
Szerkesztő
Email: loemifar@esport1.hu

Fényes "Heldeus" Mihály
Szerkesztő
Email: heldeus@esport1.hu

Keresztes "12th Man" Dávid
Szerkesztő
Email: david.keresztes@esport1.hu

Tóvizi "Sensevida" Marcell
Lanka "MatthewLD" Máté
Kovács "Ganfi" Zsolt
Wohlfarth “Weka” Viktor
Szakács “Scheff” Tibor
Varga “tbr” Tibor

Közösség

Fényes "Heldeus" Mihály
Projektmenedzser, közösségfejlesztésért felelős munkatárs
Email: heldeus@esport1.hu

Grafika:

Fehér "TheBeardedBeer" Gáspár

Marketing

Zongor Norbert
Közösségi média menedzser
Email: zongor.norbert@esport1.hu

Lentsch "Shockker" Péter
Értékesítési asszisztens
Email: lentsch.peter@esport1.hu

PCGuru.hu

Böjtös Gábor
Főszerkesztő
Email: bojtosg@pcguru.hu

EsportGuru TV

Péter "Ben Spades" Zoltán
Főszerkesztő
Email: ben@esport1.hu
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/zoltan-peter/

Esport1TV

Vezetők
Huzsvári "Huzsi" Patrik
Pálfy "Bone DaDDy" Tamás (bonedaddy@esport1.hu)

Szunai "Szergej" Csaba (szunai.csaba@esport1.hu)
Katona "STRICKEN" Patrik (katona.patrik@esport1.hu)

Technikai stáb
Varga-Molnár "B3RC1" Bertalan
Ulveczki "Misi" Mihály
Pálinkás "PeeT" Péter
Bodor "PiciBear" Bence
Zémann-Kiss "Matyi" Mátyás
Marosvölgyi Zétény

Kommentátorok

Debreceni "TZeus" Péter
Baracsi "AdamB" Ádám
Fontos "Arwyll" Dániel
Loksa "Atreus" Bence
Varga-Molnár "B3RC1" Bertalan
Czuprák "C7upiX" Bálint
Juhász "DogeFather" Gábor
Ritter "exnon" Tamás
Bogdán "fejeslovas" Dániel
Greff "graff" Barnabás
Kovács "JiB" Gedeon
Magyar "kismagyar" Adrián
Maros "leskisson" Gergő
Koncz "Livius" Máté
Juhos "LiToNN" István
Dienes "Loemifar" Valentin
Makai "LoyAL" Ádám
Makaria "Makaria" Márk
Major "Matesz" József
Mihály "Mentsvar" Zalán
Tóth "Mr10k" Marcell
Riczy "noizR" Dániel
Bodor "PiciBear" Bence
Német "Pierce" Ákos
Pozsgai "PoPet" Péter
Hodozsánné Balogh "Rka" Réka
Kocsis "Sc0rch" Zsombor
Pál "Shane" Dániel
Kőszegi "SpeeDy" Tamás
Katona "STRICKEN" Patrik

Moderátorok

Poór "Bnuy" Laura
Gyulai "Málna" Norbert
Volom "matyeszkusz" Mátyás
Márk "Nolph" Bálint
János "SyTe" Dániel

Back-office munkatársak

Szűcs Judit
Molnár Ádám

Alapítók:
Biró Balázs
Hodozsán Dániel

Kedves látogató!

Észleltük, hogy hirdetésblokkolót használsz, kérjük kapcsold ki, hogy problémamentesen böngészhesd a legújabb gaming és e-sport híreket!
Köszönjük!