Impresszum


Alapítók:

Biró Balázs
Hodozsán Dániel

Szolgáltató:

Esport1 Kft.
Cím: 1054 Budapest, Hold utca 21. II/4.
Nyilvántartó a Fővárosi Törvényszék Cégbírósága, cégjegyzékszám: Cg. 01-09-298495


Ügynökségi értékesítési képviselet:
Adaptive Media
E-mail: sales@adaptivemedia.hu
Tel.: +36 1 577 4050
Web: www.adaptivemedia.hu

Kapcsolat: 
Szerkesztőségi cím: 1054 Budapest, Hold utca 21. II/4.
Email: info@esport1.hu
Sajtóanyagokat ide várjuk: sajto@esport1.hu
Technikai hibabejelentés: hiba@esport1.hu

Vezetőség:

Biró "Drang" Balázs
Stratégiai vezető
Email: drang@esport1.hu
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/balazs-biro-drang/ 

Hodozsán "Hodi" Dániel
Tartalomigazgató
Email: hodi@esport1.hu
Linkedin: https://hu.linkedin.com/in/danielhodozsan
Twitter: @hodozsand
Facebook: https://www.facebook.com/hodiesport/

Péter "Ben Spades" Zoltán
Főszerkesztő 
Email: ben@esport1.hu
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/zoltan-peter/

Pálfy "BoneDaDDy" Tamás
Esport1 TV igazgató
Email: bonedaddy@esport1.hu 

Szerkesztőség:

Geller-Bibó “Aioween” Zsolt
Szerkesztő
Email: aioween@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/Aioween
Twitter: https://twitter.com/aioween

Debreceni "TZeus" Péter
Szerkesztő
Email: tzeus@esport1.hu
Facebook: https://www.facebook.com/tzeusthecaster/

Fényes "Heldeus" Mihály
Szerkesztő
Email: Heldeus@esport1.hu

Fejes "Wolfi" Bálint
Szerkesztő
Email: Wolfi@esport1.hu

Dienes "Loemifar" Valentin
Szerkesztő
Email: Loemifar@esport.hu

Huzsvári "Huzsi" Patrik
Szerkesztő
Email: Huzsi@esport1.hu

Málovics "Gabesson" Gábor
Szerkesztő
Email: Gabesson@esport1.hu

Szakács "Mr. Scheff" Tibor
Szerkesztő
Email: Mrscheff@esport1.hu

Oláh "oroberto" Róbert
Esport1 TV koordinátor, szerkesztő
Email: oroberto@esport.hu

Szerkesztők:

Ölbei "tronke" Márton
Kiss "Abbiechan" Abigél
Maros "Leszklaren" Gergő
Rimóczi "damilosK" Dávid
Szikora "Sziky" Márk
Tóvizi "sensevida" Marcell
Zakar "nkAAA" Sándor
Varga "tbr" Tibor
Kiss "Dan1" Dániel

Grafika:

Fehér "thebeardedbeer" Gáspár

Ezeket olvastad már ?