Újabb győzelmet söpört be a THR, ezúttal a myRevenge ellen nyertek meg egy 150.000 Ft összdíjazású tornát!
Újabb LAN győzelmet tudhat magáénak a Team Horizon Reapers League of Legendsben, ugyanis a hétvégi, BarCraft II-ben rendezett Let's Play döntőjében két sima meccsen győztek a myRevenge ellen. Az online kvalin még a myR bizonyult erősebbnek, hiszen a felsőági döntőben sikerült legyűrniük bluerzorékat, de a helyszínen már utóbbi dominált, nem is kicsit, hiszen két, kevesebb mint 30 perces meccsen, nagyon simán győzték le Fratheréket.
Az első teamfightra a 7. percben került sor, az alsó ösvényen találkozott a két jungler is, így egy jó kis 3v3 összecsapás alakult ki, amiből végül a THR jött ki jobban. A 15. percre már 6 kill és 5k gold volt a Joe-ék előnye. Robusto jött le középről gankelni, agresszívan beflashelt 3 ember közé, de Pwny azzal a lendülettel ütötte fel Alistarral, így kombózni se tudott, instant meghalt. Közben leért sk1nzor is, így 3 killt is elhoztak. A szerencse se állt épp a myRevenge oldalán: a 2. torony mögött sikerült elkapniuk bluerzort, de a Morgana Q + R + Jinx E is kevés volt, az utolsó pillanatban el tudott menekülni Nidalee-val, ráadásul addigra megérkezett a teljes THR, értékes killeket szerezve. A 23. percben már megvolt a baron is, innentől pedig már nem volt megállás, A 26. percre vége volt az első meccsnek. (Az első meccs 3:23:00-tól kezdődik)
Élő videó megtekintése innen: – www.twitch.tv
A második meccs is THR előnnyel kezdődött: bluerzor megkapta Nidalee-t, legankelték Frathert, az áldozat azonban nem ő, hanem a későn érkezi Benji volt. A myR junglere gyorsan javított, a 4. percben sikerült megölnie Marine-t, de csak a saját élete árán. Sok apró trade következett, de a THR szépen lassan elkezdett egy komolyabb előnyt kialakítani, a 11. percben már kétezer arany volt a különbség. A 16. percben az alsó ösvényé volt a főszerep: Geller előre flashelt az egyedül farmoló Joe Caitlynjére, de a folyó nem volt bewardolva, így nem látta se ő, se Exworm az érkező Pwnyt és bluerzort, így a 2-1-es emberelőnyből 3-2-es hátrány, majd egy sima doublekill lett. A 22. percben már dőlt is az első inhibitor, Pwny facecheckelt be a mid melletti bokorba, de a myR-nek nem volt akkora burstje, hogy meg tudják ölni, ezt pedig kegyetlenül megbosszulta a THR. A 24. percben végleg eldőlt a meccs: Benji szembe találta magát a teljes Reaper gárdával, a THR pedig magabiztosan fordult rá a baronra az ellenfél junglere nélkül. A myR még megpróbálta megzavarni a baron leszedését, de sk1nzornak itt már az 1v3 se okozott gondot, jött a gyors ACE és vége is volt a meccsnek. (Második meccs 0:31:00-tól)
Élő videó megtekintése innen: – www.twitch.tv
A profi döntő mellett egy amatőr offline finálét is rendeztek, ahol a 5 Deadly Sins és a Power Rangers csapott össze, ami utóbbi 2-0-s győzelmét hozta.
Tetszett a cikk? Kövesd az Esport1-et Facebook-on!
A cover fotót köszönjük a Letsplay-nek!