4 dolog, aminek szerintünk be kéne kerülnie a játékba

4 dolog, aminek szerintünk be kéne kerülnie a játékba

Összegyűjtöttünk néhány új ötletet, ami kisebb-nagyobb mértékben megváltoztathatná a jelenlegi játékmenetet.

A játék jelenleg így is számos lehetőséget rejt magában akár azoknak, akik csak kikapcsolódásra vágynak, akár azoknak, akik komolyabban, esetleg mint sportot szeretnék űzni a játékot. Nemrég találkozhattunk a Clash-el, ami a kliensen belüli bajnokságoknak volt a béta verziója, ami hamarosan majd véglegesített verzióban is elérhető lesz. Elgondolkoztunk azonban azon, hogy mi az, ami még hiányzik a játékból. Melyek azok az ötletek, amivel eseménydúsabbá, vagy tetszetősebbé lehetne tenni azt. Fontos hangsúlyozni: ezek csak ötletek, de örülnénk neki, hogyha némelyiket előbb-utóbb behozná a játékba a fejlesztőcsapat.

FEGYVERHORDOZÓ


Ugye milyen igazságtalan, hogy Ornn kovácsolhat az ösvény közepén, neked pedig haza kell sétálnod, bevásárolni, visszacipelni azt a nehéz árut és úgy harcba szállni ismét? Nos, tény és való, hogy ezzel nem kevés időt tud magának megspórolni az Idézők Szurdokának kovácsa, így felmerült bennünk az ötlet, hogy mi lenne, ha a tárgyat elhozathatnánk magunknak az ösvényre. Lenne egy kis beépített fegyverhordozó, ami oda-vissza rohangálna, mint egy hű bajtárs, amikor szükség van rá, és hozná a megvásárolt tárgyakat. Természetesen ettől függetlenül életet és manát tölteni ugyanúgy haza kellene menni, illetve otthon is tudnánk vásárolni. A fegyverhordozó egy külön díj (mondjuk 150 arany) ellenében tenné meg ezt, hiszen akkor Ornn-al szemben ez nem lenne korrekt.

PIAC


Maga az elképzelés, hogy töredékeinkkel kereskedhessünk, nem egy lehetetlen ötlet. Milyen jó is lenne, ha piacra tudnám dobni a harmadik Dunkmaster Darius töredékemet, mondjuk egy olyan töredékért cserébe, amire nekem is szükségem lenne. Ott van a másik véglet is, amikor a szintlépés után járó kapszulákból már a 6. Nunu, 9. Master Yi, 3. Ekko, 4. darab Garen töredékeket nyitom (–köszönöm szépen, level 10-es masteryre tuti elég lesz már–), hogy ha eltudnám őket cserélni olyanra, aki nekem nincs meg. Persze ez utóbbi ötlet fejlesztésre szorul, mert mi van azokkal a játékosokkal, akiknek az összes hős megvan? Ők mire cserélhetnék be a hőstöredékeket? Erre tökéletes megoldás lenne az, ha a hős és hőskinézet töredékek egymás között is cserélhetőek lennének, tehát nem csak kategóriájukban.

ACHIEVMENTEK


Gondolkoztatok már azon, hogy egy-egy kis apró jutalomért cserébe, legyen az 10-20-30 kék esszencia, milyen lenne feladatokat teljesíteni? Az elképzelésünk szerint különböző feladatok teljesítése esetén, amik több szintből állnának. A legnagyobb szintek teljesítéséhez ismernünk kell a karakter képességeit, mozgását, lehetőségeit egyaránt. A teljesített jutalmak után pedig kapnánk egy-egy apró kitüntetést, amivel a profilunkat lehetne díszíteni.

SZERKESZTHETŐ PROFIL

A profil fülön jelenleg mindig az a hős jelenik meg, akivel az elmúlt 20 meccs alatt a legtöbbet játszottunk. Véleményünk szerint jó lenne, ha szerkeszthető lenne. Mondjuk én sem kifejezetten mindig örülök neki, hogy ha egy Jinx/Draven vagy más hős van ott a kis Annie-m helyett. Ez az ötlet már fórumon korábban is felvetésre került, azonban hivatalos reagálás nem érkezett rá.

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET FACEBOOKON!


Kövess Minket!



Közvetítések