Meddler újabb információkat osztott meg a közösséggel az érkező változásokkal kapcsolatban.
Ahogyan azt már megszokhattuk, Meddler mindig előre közöl néhány információt, hogy milyen változások is várhatóan a közeljövőben. Most sem történt ez másképp, –sőt, még Mordekaiserrel kapcsolatban is kaptunk egy kis morzsát az információk tengerén!
A ZOE SZINDRÓMA
Zoe ellen játszani nem mindig a legkellemesebb dolog, hisz –akár egy tapasztalatlan játékos kezében is– az altatása és a hirtelen érkező hatalmas sebzése még a tapasztalt játékosoknak is fájdalmas. A fejlesztők azon vannak, hogy a Zoe ellen való játék ne legyen ennyire szörnyű, mint amilyen rossz állapotban van jelenleg, és igen, elismerik, hogy valóban vannak helyzetek, amikor elég kellemetlen tud lenni egy ezer esztendős mágus. A tervezett változás nem biztos, hogy készen lesz a 8.17-es frissítésre, lehet, hogy csak egy későbbi update során kapjuk meg, erről még nincs pontos információ. Egy biztos: a megjelenése óta ott van a profi metában, és hát na, kicsit már unalmas.
"ÚTON VAGYOK!" PINGEK
Az úton vagyok jelzés igazán hasznos, azonban a Riot szeretné még egyértelműbbé tenni, hogy ki, mikor és miért is jelez pontosan a csapatból. A chaten is szeretnék majd megkülönböztetni más színnel, valamint egyedi hanggal vértezik fel, ezzel is segítve a koordinációt egy gank során. Az ötlet jó, a kivitelezést és a végeredményt pedig rendkívül kíváncsian várjuk.
Új hőskinézetet kap Talon és Irelia - videó
A nemrég átdolgozott Irelia és a már lassan elfeledett Talon új hőskinézeteket kapnak.
HŐSÖK, AKIK VÁLTOZNAK A 8.17 SORÁN
A 8.16-os frissítéssel még csak most végeztek érdemben a fejlesztők, de máris belevetették magukat a 8.17-es verzióba, hiszen ahogy a dal is szól, a vonat nem vár. Nézzük, melyik hősök kapnak változásokat.Visszatérnek Annie-hez, akit már korábban szerettek volna erősíteni, de végül elhalasztották. Elsősorban az alaptámadásának fogják növelni a hatótávolságát, ha ez nem lesz elég erő számára, akkor gondolkoznak a továbbiakon.
Garen sem ússza meg, Demacia igaz harcosából már a fejlesztőknek is elegük lett, Garen túl erős jelen pillanatában, táppénzre küldik egy kicsit, azonban nincs egyedül, mert Yorick ugyanebben a szindrómában szenved, ő is csatlakozik Garenhez.
Rek'Sai is a fejlesztők elé került végre, –igaz, részleteket nem tudtunk még meg, csak annyit, hogy összességében erősíteni szeretnék, ami tény és való, rá is fér.
Aztán itt van még nekünk a vak hősünk, Lee Sin is, aki a 8.15-ös frissítés során nem kis erőre tett szert. A Riot szerint azonban ez még nem elég, ezért már azt vizsgálják, hol és hogyan erősítsenek rajta úgy, hogy ne essenek át a ló túloldalára.
Végezetül pedig Yasuora is sor kerül, hiszen a 8.15-ös, krites tárgyakat érintő változások őt is rosszul érintették. A 8.16-os teszt során próbáltak valamiféle erősítést adni a számára, de nem az lett az eredménye, amit vártak, így visszavonták a változtatást, ami ugyebár az AD ráta erősítése volt az ultiján. A 8.17-es tesztelés során újraértékelik a szükséges változásokat.
Ti mit gondoltok az érkező változásokról? Szerintünk a legtöbb igazán kellett már!