Csillagászati áron dobták piacra a világ első gamer zokniját

Csillagászati áron dobták piacra a világ első gamer zokniját

Amikor már tényleg azt hittük mindent láttunk, akkor csap le a semmiből a gamer zokni.

A videojátékok piaca őrületes tempóban fejlődik, de néha vannak olyan "gamer" termékek, amelyek létjogosultságát megkérdőjelezheti az egyszeri játékos. Ilyen területre merészkedett a Puma is, amikor úgy döntöttek, hogy érdemes lenne energiákat ölni a világ első gamer zoknijának fejlesztésébe. A kitartó munka eredménye végül meghozta gyümölcsét, így került a polcokra az Active Gaming Footwear, amit nyugodtan nevezhetünk egyszerűen gaming zokninak.

Mezítláb nem érdemes a hóban szaladgálni, ahogy a számítógép elé is általában úgy ülünk le, hogy valami van a lábfejünkön. Erre gondolhatott a Puma is, bár a megvalósítás kicsit túlmutat az egyszerű igényeken. De pontosan milyen ígéretekkel próbálja vásárlásra csábítani a gamereket a zokni kitalálója?

"Otthoni környezetben és az arénák világában is használható az "aktív játékos lábbeli", ami varrás-nélküli komfortérzést és tapadást és biztosít a lábunknak, aminek köszönhetően minden gaming közben kialakult szituációhoz alkalmazkodni tudunk, így lehetünk a legjobb játékosok"

Ki ne szeretne jobban lőni CSGO-ban, esetleg még több Pentakillt szerezni LoL-ban? Egyelőre még nincsenek statisztikák arról, hogy a Puma gaming zoknijának használatától mekkora mértékben is javult a tesztalanyok teljesítménye. Sajnos a mai világban elengedhetetlen RGB fényekkel nem szerelték fel a ruhadarabot, de az árát így is a valódi "gaming" pénztárcákhoz igazították. Az Egyesült Királyságban 80 fontért, Ausztráliában 160 dollárért vesztegetik a zoknit, az Egyesült Államokban még nem kezdődött meg a forgalmazás.

Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kifizet-e 31 000 forintnak megfelelő összeget a világ első gaming zoknijáért, de az biztos, hogy semmi sem állhat az útjába annak, aki ATTACK módba kapcsolja a Puma Active Gaming Footweart.

OSZD MEG VELÜNK A VÉLEMÉNYED HOZZÁSZÓLÁSBAN! KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS! 

Kövess Minket!



Üzlet - Mit csináljunk a feleslegessé vált könyveinkkel?

Sokan vagyunk, akik szeretnek olvasni. Gyűjtjük, csak gyűjtjük a könyveket, és egy idő után azt vesszük észre, hogy már nem is fér el a polcon a sok regény. Mit tegyünk velük? Dobjuk ki őket? Ajándékozzuk el valakinek a már elolvasott darabokat? Van más megoldás is.

Üzlet - Jelentősen megemelt védjegydíjak: mit jelentenek a jelenlegi szabályok a gyakorlatban?

Az elmúlt időszakban jelentős változások történtek Magyarországon a szellemi tulajdon védelmének költségeiben. A védjegy- és iparjogvédelmi díjak emelése mára a mindennapi gyakorlat részévé vált, ami különösen érzékenyen érinti azokat a vállalkozásokat és magánszemélyeket, akik védjegybejelentésen vagy egyéb iparjogvédelmi eljáráson gondolkodnak.

Közvetítések