A G2 Esports csapatának sem vált be a Fiddlesticks jungle.
A Riot Games kifejezetten törekedik arra, hogy megfelelő utánpótlásnevelés honosodjon meg a legnagyobb régiókban. Az LCK jár talán legelőrébb ebben a tekintetben, ugyanis annyira erős már a Challenger League mezőnye, hogy más major régiók egyre gyakrabban emelnek ki onnan fiatal tehetségeket. Így kerülhetett az Astralishoz JeongHoon, a Zero Tenacitybe, majd onnan a Fnaticba Noah vagy a Unicorns of Love Sexy Editionbe Mask és Peach (ő azóta már az EXCELBEN jungle-özik), akik EMEA Masters döntőt játszhattak tavasszal. Most itt egy újabb bizonyíték arra, hogy mekkora a különbség az akadémia csapatok szintjén ha Dél-Koreáról és Japánról van szó. Hiába delegál mindkét topliga a világbajnokságra együtteseket, ég és föld a különbség a fejlesztéssel foglalkozó szinten is.
Ezeket olvastad már?
Megdőlt az idei évben a leggyorsabb profi meccs rekordja
2022-ben és 2023-ban is az Asia Star Challengers Invitational tornán sikerült lefutnia az egyik japán csapatnak indokolatlanul gyorsan az összecsapást. Tavaly a Nongshim Esports Academytől kapott ki 12 perc 54 másodperc alatt a Crest Gaming Act Academy, idén a MiaoJing püfölte bele a Szurdokba a V3 Esports Academyt, amihez mindössze 14 perc és 6 másodperc kellett a kínai klubnak. Bár az LDL-ből érkeztek xiaocaobaoék, azért ként import koreaival feltöltötték a keretet, ami újabb bizonyíték arra, hogy elképesztő mennyiségben ontja ki magából a jobbnál jobb idézőket az esport bölcsőjének tartott nemzet. A valaha volt leggyorsabb profi mérkőzés abszolút rekordját természetesen a fenti két összecsapás még csak meg sem tudta közelíteni. 2019. február 10-én az Another Troll 7 perc 30 másodperc alatt kapitulált a TopHard Esports ellen az LTL 2019 Openingen.
Rendelj hatalmas kedvezménnyel a Don Pepétől!
Szeptember 10-éig, minden 26 cm-es pizzára 20% kedvezmény jár a 'pcguru20', minden 32 cm-es pizzára 15% kedvezmény jár az 'esport15' kuponkódokkal. Irány a donpepe.hu, csapj le az akciós ajánlatra még ma!