Az új részt is John Krasinski rendezi.
A Hang nélkül első része tökéletes példa arra, hogyan lehet hollywoodi mértékben nézve kevés pénzből (17 millió dollár) jó filmet csinálni. Nem csoda, hogy a John Krasinski rendezte horrorifilmhez készült egy folytatás, sőt már egy előzményfilm is, augusztusban pedig az is megerősítést nyert, hogy hivatalosan is jön a harmadik felvonás, ráadásul ezt is a The Office sorozat Jimje, azaz Krasinski rendezi. Tegyük hozzá azt is, hogy a négyszeres Primetime Emmy-díjra jelölt színész nemcsak dirigálja a filmet, de a történetét is ő veti papírra, valamint producerként is tevékenykedik a projekten.
A Hang nélkül 3. premierjét eredetileg 2027. július 9-re tűzte ki a Paramount Pictures, most viszont kiderült, hogy némi csúszással érkezik majd a mozikba. Szerencsére nem jelentős, több hónapos késésről van szó, mindössze három hétről, így jelenleg úgy néz ki, hogy a zajérzékeny földönkívüliek 2027. július 30-án térnek majd vissza a nagyvászonra.
‘A QUIET PLACE 3’ has been delayed to July 30, 2027.
— DiscussingFilm (@DiscussingFilm) October 2, 2025
John Krasinski will return to write & direct. pic.twitter.com/4HcBnBUvCr
Hogy miről szól majd a soron következő, harmadik mozi, arról egyelőre nincsenek hírek, ahogy az sem világos, hogy Krasinski színészi képességeit is megcsillogtatja-e az új részben, vagy ezúttal csak az alkotói folyamatokban vesz majd részt. Kérdés az is, hogy a történetben a feleségét alakító, valamint a valós életben is a színész-rendezővel egy párt alkotó Emily Blunt visszatér-e a sztoriba.
Borítókép forrása: Paramount Pictures