Tom Holland is visszatért az agyrázkódása után.
Peter Parker jövőre visszatér a mozikba, jön ugyanis a Tom Holland-féle Pókember 4. felvonása Brand New Day alcímmel, a forgatási munkák pedig már nagy erőkkel zajlanak, még a címszereplőt alakító színész agyrázkódása sem akasztotta meg jelentősen a munkálatokat - Holland egy kaszkadőrmutatvány forgatása közben verte be a fejét, majd szenvedett enyhe agyrázkódást. A színész a hírek szerint nem sokat volt távol a forgatástól, amit a lenti fotók és tanúsítanak, sőt még mást is: olyan karaktert kaptak lencsevégre, akinek valószínűleg sok rajongó örül majd.
Scorpion is back! Tom Holland and Michael Mando on the set of ‘SPIDER-MAN: BRAND NEW DAY’ pic.twitter.com/VRX7XqRV4n
— MyTimeToShineHello (@MyTimeToShineH) October 9, 2025
A képek tanúsága szerint ugyanis Michael Mando is visszatér a szupergonosz Skorpió szerepében, a karakter először - és a jelek szerint nem utoljára - a 2017-es Pókember: Hazatérésben bukkant fel. Skorpió visszatérése egyébként nem teljesen új hír, a The Hollywood reporter már augusztusban arról írt, hogy Keselyű velejéig romlott üzlettársa is benne lesz a folytatásban.
A Spider-Man: Brand New Day az ígéretek szerint visszatér majd az földhözragadtabb, utcai szintű ellenfelekhez, ráadásul benne lesz a Marvel egyik, ha nem a legkeményebb karaktere, Punisher is a Daredevil-sorozatból, akit ezúttal is John Bernthal alakít. Mark Ruffalo ismét Hulk lesz, Marvin Jones pedig Sírkő - a karakternek ez lesz az első élőszereplős debütálása -, továbbá már a premierdátumot is tudni: Destin Daniel Cretton rendezése 2026. július 31-én fut be a mozikba.
Borítókép forrása: Sony Pictures