A magyar pornóvilág legismertebb alakja saját sorozatot kap.
A Zámbó Jimmy-sorozat, a 2022-es A Király hatalmas sikere után az RTL ismét egy jól ismert magyar történetét dolgozza fel: ezúttal Kovács István, azaz Kovi életét és pályafutását viszik kisképernyőre, ráadásul ugyanazzal az alkotógárdával, amely Jimmy történetét is megfilmesítette.
A '90-es évek magyar pornóvilágáról és magáról Koviról is szóló sorozatról már májusban lehetett hallani, most pedig arra is fény derült, hogy ki játssza a fotós újságíróként indult magyar pornófilm rendező és producert: a főszerepet Takács Zalán alakítja, akit a nézők többek között a Hacktion: Újratöltve, a Jóban Rosszban, a Valami Amerika és a S.E.R.E.G. című sorozatokból is ismerhetnek.
De nemcsak a főszereplőről hullt le a lepel, hanem a készülő sorozat címéről is. Az RTL a Big Picture 2026 konferencián árult el részleteket a sorozatról, amelynek címe, mint kiderült, a Birodalom lesz.
A Telex megjegyzi, hogy az igaz történetre épülő, ám mégiscsak fiktív sorozat mellett érkezik egy dokumentumfilm is Meztelen igazság címmel, amely korabeli felvételek és a szakma meghatározó alakjainak visszaemlékezései segítségével idézi fel az iparág alakulását.
Borítókép forrása: Mozinet (A képen Takács Zalán látható Walters Lilivel az Űrpiknik című filmben.)