Christoph Waltz szerint Tarr Béla a filmtörténet egyik legnagyobb rendezője

Christoph Waltz szerint Tarr Béla a filmtörténet egyik legnagyobb rendezője

A színész még egy filmet is ajánlott a magyar rendezőtől, ami a nemrégiben Nobel-díjat nyert Krasznahorkai László egyik regényének adaptációja. 

Viszonylag ritkán fordul elő, hogy egy világsztár ilyen egyértelmű lelkesedéssel beszéljen egy magyar alkotóról, Christoph Waltz azonban most pontosan ezt tette. A Criterion Collection YouTube-csatornáján futó műsorban a januárban elhunyt magyar rendezőt, Tarr Bélát a filmművészet legnagyobbjai közé sorolta, és konkrétan még egy filmet is ajánlott tőle. Hogy pontosan melyiket is, az a lenti cikkünkből derül ki. 

Borítókép forrása: Deposipthotos / arp

Kövess Minket!



Gamer szótár


Gaming - Padlógázzal indul a nyár: gaming és autós élmények költöznek a Pólusba (x)

Versenyzúgás, PS5-ös F1-futamok, profi autós szimulátorok és valódi élményvezetés – júniusban a Pólus a hazai sim racing közösség egyik legizgalmasabb találkozóhelyévé válik. A Game of Gamers Pólus Futam nemcsak az online selejtezőkről szól: a látogatók több napon keresztül látványos autós programokkal, nyereményekkel és közösségi élményekkel találkozhatnak.

Közvetítések