Évek óta a képregényfilmek egyik legfontosabb szabálya lett, hogy senki sem áll fel a stáblista első perceiben. Na, de a Supergirl esetében is igaz ez?
A szuperhősfilmek világában lassan külön rituálé lett a stáblista végigülése, vagyis a nézők már nemcsak magát a filmet várják, de azt is, hogy milyen apró morzsát kapnak a következő nagy kalandhoz. A Marvel az eltelt évek alatt gyakorlatilag tökélyre fejlesztette ezt a műfajt, de a DC is többször élt vele – a tavalyi Superman például két extra jelenettel is készült, igaz, túl sok jelentőségük nem volt. Hogy a Supergirl is ezt az utat választotta-e, az a lenti cikkünkből derül ki.
Borítókép forrása: Warner Bros.