Maradjunk vagy menjünk a Supergirl végén?

Maradjunk vagy menjünk a Supergirl végén?

Évek óta a képregényfilmek egyik legfontosabb szabálya lett, hogy senki sem áll fel a stáblista első perceiben. Na, de a Supergirl esetében is igaz ez? 

A szuperhősfilmek világában lassan külön rituálé lett a stáblista végigülése, vagyis a nézők már nemcsak magát a filmet várják, de azt is, hogy milyen apró morzsát kapnak a következő nagy kalandhoz. A Marvel az eltelt évek alatt gyakorlatilag tökélyre fejlesztette ezt a műfajt, de a DC is többször élt vele – a tavalyi Superman például két extra jelenettel is készült, igaz, túl sok jelentőségük nem volt. Hogy a Supergirl is ezt az utat választotta-e, az a lenti cikkünkből derül ki. 

Borítókép forrása: Warner Bros. 

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések