A Netflix tanulhatott az első évad hibáiból, legalábbis az Avatar: Az utolsó léghajlító második felvonása a kritikusok szerint előrelépésnek bizonyult.
A Netflix 2024-ben mutatta be az Avatar: Az utolsó léghajlító élőszereplős sorozatot, amely ugyan nézettségi sikert aratott, a kritikusokat azonban csak részben sikerült meggyőznie. A streamingóriás bizalmat szavazott a sorozatnak, és egyszerre rendelte be a második és harmadik évadot. Most úgy tűnik, jó döntést hozott, legalábbis a frissen debütált második szezon már a premier napokban jobb Rotten Tomatoes-értékelést ért el, mint elődje. A nézők viszont épp fordítja látják a helyzetet.
Borítókép forrása: Netflix