Ez srác már sok mindent kipróbált, Wukongozott banánokkal, Trynda-zott Xbox controllerrel, most pedig a Twitch chat kezébe adta az irányítást.
Riot Games Hírek
Az unikornisoknak kedvez az EU LCS döntőjének helyszíne, hiszen a szerelem városába látogatnak el, vagyis Párizsba. Reméljük sok Xayah és Rakan párost láthatunk.
Tegnap délelőtt már egy kiszivárogtatás után látni lehetett az új hőst, de a pontos képességeiről nem volt infó egészen estig, vagyis a hivatalos bejelentésig.
Megérkezett a legújabb patch és vele együtt a nemsokára jön honor system, pár újított tárgy, az SKT skinek, na meg a szokásos hősfrissítések.
Alig pár órával ezelőtt tette nyilvánossá Rick Maher, hogy mivel is készülnek, Udyr-ra elég komoly erősítések várnak, így akár még a metába is visszatérhet.
Korábban Riot Meddler úgy nyilatkozott, hogy még messze vannak attól, hogy új hőst adjanak ki. Ha ez igaz is, a félkész produktum már most elég jól néz ki!
Belegondoltatok már abba, hogy mi lenne a játékkal egyedi, vagy unique passzívok nélkül? Nem? Pedig elég mókás lenne, legalábbis egyeseknek.
Riott Meddler egy újabb adag tervet osztott meg a nagyközönséggel, most a Lethality tárgyakba szeretnének ismét életet lehelni.
Mindenkinek volt már rossz meccse, sőt mindenkinek volt olyan meccse, ahol ő lehet jól teljesített, de a csapatban valaki más nem. Mi ilyenkor a teendő, kérjük a játékos jelentését a többiektől?