Itt az első Rocket League vb fináléja!

Itt az első Rocket League vb fináléja!

Első komoly tornájának végéhez érkezett a Psyonix autós foci játéka, a tét 55.000 dollár.

Augusztus 6-án és 7-én, Hollywoodban 4 amerikai és 4 európai csapat részvételével zajlik az első Rocket League Championship Series fináléja, melynek nyereményalapja 55.000 dollár. Az online selejtezők után immáron offline zajlik a harc, mégpedig az Avalon Arénában, ahol az alakulatoknak double-elimination rendszerben kell megküzdeniük. A végső győztes 27.500 dollárt visz majd haza.

A résztvevő csapatok:

Az egyik legesélyesebb résztvevő az amerikai Kings of Urban, a csapat történetéről itt írtunk részletesebben. A program magyar idő szerint este 19 órától kezdődik, ha épp nem az olimpiát nézitek, akkor érdemes lesz becsatlakozni és követni az eseményeket, a hivatalos stream itt:

Watch live video from RocketLeague on www.twitch.tv

Tetszett a cikk? Kövesd az Esport1-et Facebook-on!

Kövess Minket!



Üzlet - 1 karátos gyémánt eljegyzési gyűrű: tökéletes választás lánykéréshez

A lánykérés egy életre szóló emlék: ez egy olyan pillanat, melyben egyszerre van jelen a közös múlt és jövő, a szenvedély és a meghittség, a bizonytalanság és az elszántság. Az esemény történhet a tengerparti naplementében vagy akár egy focimeccs szünetében a lelátón – bárhol is tesszük fel a kérdést, az élmény mindkét félnek felejthetetlen lesz.

Üzlet - Logózott ragasztószalag: a márka mozgó arculata

Az üzleti életben gyakran nem is gondolunk arra, hogy mennyire jelentőségteljesek a részletek. Például, vajon mekkora hatást gyakorolhat egy cég arculatára az, ha egyedi, logózott ragasztószalagot alkalmaz?

Közvetítések