Az SK újabb LAN-t bukott el, hatalmas gránát fail zews-tól

Az SK újabb LAN-t bukott el, hatalmas gránát fail zews-tól

Az IBP őszi meghívásos tornán a kétszeres Major győztes a döntőig se jutott!

A sérüléséből felépült ferrel kiegészülve, kiemelt esélyesként vágott neki az iBUYPOWER Invitational versenyének az SK, ám hatalmas zakó lett a vége. A kétszeres Major győztes brazil csapat a döntőig se jutott, a legjobb négy között az OpTic simán lenyomta a világranglistát vezető SK-t. A decider mapon ráadásul csak 16:3-at engedtek FalleN-éknek, ami nem túl jó előjel a szeptember végén esedékes ESL One New York előtt a braziloknak.

A döntőben aztán a kisebbik brazil ötös, az Immortals revansot vett, amiért az OpTic meghíúsított a dél-amerikai házidöntőt, és 2:1-re lenyomta a kanadai csapatot. Hen1-ék az egyetlen vesztett mapjukat is egy óriási hibának köszönhették, az ellenfél meccspontjánál 3v3-ban zews retteneteges heget dobott Trainen:

A másik két pályán is szoros eredmények születtek, Cache-t 19:16-ra, Dust2-t 16:12-re húzza be az Immortals, ezzel megnyerte a győztesnek járó 3 millió forintot és az IBP őszi bajnoka címet, egy igencsak erős mezőnyben.

Tetszett a cikk? Akkor kövess minket Facebook-on!

Kövess Minket!



Közvetítések