Hiába volt koloRRR csapata legjobbja, kikapott a Prophecy

A vereség ellenére továbbra is dobogós helyen a gárda.

Hatodik mérkőzését játszotta a koloRRR-ral felálló Prophecy az angol Gfinity Elite Seriesben szombat délután, az ellenfél ezúttal a versenyen őket megelőző Epsilon volt. Az ellenfélnél volt néhány, a magyarok közösség számára ismerős név: maeVe és BARBARR is játszottak együtt korábban FLASH-sel és Deadfox-szal is még az Orgless, majd az Escape Gaming színeiben.

Az első pályán, Mirage-on T oldalon kemény félidőt ment az Epsilon, 11-4-es fordulás után pedig viszonylag könnyedén behúzták a végét is, 16-8-cal zárva. Aztán jött Train, ahol szorosabb (9-6) első félidőt követően, 7-5-tel, így összesítve 16-11-el könnyed győzelmet aratott az Epsilon, akik így továbbra is tartják 2. helyüket, nem sokkal lemaradva az EnVyUs Academy mögött.

A Prophecynél koloRRR volt a mérkőzés legjobbja a két map összesített statisztikái alapján. Jövő héten szombaton folytatódik a bajnokság, az ellenfél ezúttal a Method csapata lesz, akik 4 döntetlennel és 2 vereséggel a tabella alsó felében kullognak.

TETSZETT? KÖVESD AZ ESPORT1-ET FACEBOOK-ON!