Újra tesztelhetjük az 1.0-át

Újra tesztelhetjük az 1.0-át

Ahogy ígérték, ezen a héten is kipróbálhatjuk az újdonságokat, egy-két bugfix kíséretében.

A patch szokásos módon EU-ban Solo és Squad módban elérhető, FPP-ben és TTP-ben egyaránt. A tesztelés ezúttal magyar idő szerint ma éjjel 3:00-tól december 1 reggel 11:00 óráig tart. A Build nem ugyanaz, mint előző héten, de leginkább csak bugfixek történtek, és ugyanazt próbálhatjuk ki, mint az előző alkalommal.

Bug Fixek

  • Néha előfordult, hogy a HP csík felett nem jelent meg a boost csík, ezt kijavították.

Kill Cam

  • Kijavították a kill cam-mel kapcsolatos kifagyásokat.
  • Javításra került a videó felvétele utáni fagyás is.
  • Az táskánkban már nem fognak összefolyni a képek.
  • Kijavították a fegyver cserélés késését kill cam közben.

Hang

  • Változtattak a bombázás hangján, és kicsit lejjebb vitték a hangszintjét.

Felhasználói felület/UX

  • Változtattak a HUD, és az Inventory betűtípusán.
  • Javították az iránytű kinézetét.
  • A HUD elemek/Kill log színén és áttetszőségén is javítottak.
  • Mostantól kicsit elmosódik a végeredmény képernyő háttere.
  • A halál ikonja mostantól egy koponya.

Sajnos a delayek és a laggok, főleg a meccs elején elviselhetetlenek, de reméljük, minél hamarabb javítanak rajta, és gördülékenyen mehet a tesztelés, ha bármi bugot találtok, próbáljátok meg jelezni feléjük itt.

Azoknak, akik lemaradtak a teljes előző heti listáról, vagy csak elfelejtették; itt egy kis emlékeztető az újdonságokról.

Hivatalosan is itt van az 1.0 harmadik tesztfázisa -új fegyverek, Killcam és még sok érdekesség

Wolfi | 17/11/22 09:53 Ma reggel érkezett a hír, hogy újra tesztelhetjük a vaultingot és a ballisztikai változásokat, de emellett jó pár apró újdonság is bekerült a teszt szerverre. A frissítést ma, azaz november 22 reggel 8:00 órától, november 24 reggel 8:00 óráig tesztelhetjük. De nem kell aggódni, jövő hét elején újra lesz lehetőségünk.

Ez még mindig csak a második teszt fázis, szóval reméljük, hogy a harmadikban még kapunk egy-két meglepetést, de már a teljesítmény javítás és az optimalizáció is elég lenne az utolsó fázisra.

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET FACEBOOKON!

Kövess Minket!



Közvetítések