Holnap érkezik a Clash a PBE szerverre!

Holnap érkezik a Clash a PBE szerverre!

Már hosszú ideje várjuk, hogy a Clash bekerüljön az élő szerverekre és ha minden jól megy, hamarosan érkezik is.

Korábban már volt lehetőségünk egy béta tesztre a Clash játékmódot illetően, ahol csapatot toborozhattunk és szállhattunk harcba más csapatok ellen az értékes nyereményekért.

Nagy hangsúly volt itt azon, hogy kizárólag teszt volt, amit kipróbáltunk, hiszen számos hibát is találhattunk benne, ezekről részletesebben itt:

A Clash nagy siker a játékosok között, de sajnos a bugok is szeretik

Aioween | 17/12/16 14:47 Rengetegen vetették bele magukat a Clash tesztelésébe, amiben azért még akadnak gondok. Erről bővebben a Riot munkatársa; Eambo írt a Riot fórumain, hogy miket akarnak mostanság javítani. Először is megköszönték a türelmet, illetve, hogy ilyen lelkesen teszteljük már most a Clash játékmódot.

Aki pedig lemaradt volna a Clash-ről annak javasoljuk az alábbi videó megtekintését, ahol részletesen bemutatják nekünk, mire is kell számítani.

Térjünk azonban vissza az eredeti témánkhoz. Holnap érkezik az élő szerverekre a 8.6-os frissítés, ezzel együtt elkezdődik a 8.7-es frissítés tesztelése és a fejlesztők úgy döntöttek, itt az ideje egy újabb próbának, most azonban a PBE szerveren.

Sok dolgon fejlesztettek, többek között a matchmakingen és természetesen a korábban felmerülő hibákat orvosolták. Mindezek ellenére biztos, hogy számos finomhangolást fog még kapni, így arra kérnek minden játékost, hogy az esetlegesen felmerülő hibákat –ugyanúgy mint eddig– jelezzük feléjük.

Ez azt jelenti, hogy ha most minden jól megy, talán ez is érkezhet a 8.7-es frissítéssel.

Ti várjátok már?

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET FACEBOOKON!


Kövess Minket!



Közvetítések