Lee Sin és az Electrocute rúna kombinációjával elképesztő trükköt lehet végrehajtani. Vandiril videójából megtudhatjuk hogyan.
A frissítések során folyamatosan változó játék időnként igen furcsa –és akár indokolatlannak tűnő hibák– megjelenését is eredményezheti. Nem is csoda, hogy ezúttal is hasonló jelenségnek lehettünk szemtanúi. Az elmúlt időben temérdek mennyiségű újdonság került a játékba, amihez természetesen a rendszer kódolását is meg kellett piszkálni. A változtatások során előfordulhatnak hasonló bakik. A kérdés persze felmerül, hogy vajon hanyagság eredménye ez, vagy esetleg szándékosan alakították így a dolgokat. Mindenesetre a szorgos játékosközösség előtt ilyen hibák nem maradnak észrevétlenül. Ezúttal Lee Sin és az Electrocute rúna kombinációja okozott hasonló kavarodást.
Lee Sin egy érdekes hibának köszönhetően képes két másodpercen belül, kétszer is ultizni. Ez elsőre lehetetlennek tűnik, hacsak nem valami tiltott programot alkalmaz valaki, azonban bizonyos körülmények között ez igen is lehetséges.
A videóban láthatjuk majd, ahogy a teljesen szokványos Lee egy láthatatlan ultival tesz el egy Nocturne-t láb alól, majd rögtön ezután a szerencsétlen Tam Kench-et veszi rá a tisztes távolság megtartására, egy jól irányzott rúgással. De hogyan is lehetséges ez? A lassításban minden világosan láthatóvá válik, mely során a következő esemény zajlik le: az Electrcue-tal felszerelt Lee Sin kétszer üti meg Nocturne-t, mielőtt használná az ultiját. A harmadik ütés már maga az ulti, ami viszont aktiválja az Electrocute rúnát. Nocturne HP-ja viszont már olyan alacsony, hogy előbb végez vele a rúna, mint maga az ulti. A képesség, viszont úgy reagál erre a helyzetre, mintha nem is használták volna, így megint aktiválhatóvá válik. Ez a hiba viszont kizárólag Lee Sin-nel működik. Hasonló ultijú hősöknél –mint például VI, vagy Camille-nél– nem volt megismételhető a jelenség. Valószínűleg ennek nem így kéne működnie, de érdekes, hogy időnként mikre lehet bukkanni játék során.
Szerintetek rendben van ez így, vagy azonnal javítandó a hiba?