Milyen az élet 300-as szint felett? Kollégánk ezt is elérte

Milyen az élet 300-as szint felett? Kollégánk ezt is elérte

A 300-as szint elérése után újabb személyes beszámolóval készültem nektek.

(A cikk a szerző egyéni, szubjektív véleményét tartalmazza.)

Múlthét vasárnap írtunk a játékosról, aki elérte az 1000-es szintet, sőt, a cikk írásában már több, mint 1011-es szintű volt.

A következőkben a leggyakrabban feltett és ismételt kérdéseket fogom megválaszolni, utána pedig a saját véleményemet is megosztom veletek.

Mennyi esszenciád van?

Megközelítőleg 330 ezer kék esszenciát gyűjtöttem össze, jelenleg 48 ezer esszenciám van. A kétszer érkezett kék esszencia bolt alkalmával elköltöttem ikonokra, ward skinre, chroma kinézetekre az összes fellelhető esszenciámat. Ezen felül hősismereti szinteket növeltem még a régi és az új árukon egyaránt. Higgyétek el, hamar eltud fogyni 300 ezer kék esszencia is.

Kaptál-e már bármilyen értékes dolgot?

Ahogy a korábbiakban is említettem: a 100-as szintnél kapott ward skin volt számomra a legértékesebb amit eddig kaptam. Azon kívül 25 szintenként érkezik a Legend Emote, 150-es szinttől megkezdve pedig 50 szintenként jár 1 Gemstone. Hőskinézet töredéket nem kaptam, és nem is fogunk kapni a szintlépések során jelenleg.

Tényleg Te vagy a legnagyobb szintű magyar játékos?

Nagy valószínűséggel igen. Kettő hónappal ezelőtt egy játékostámogatásnál lévő személy is megerősítette, hogy tudomásuk alapján én vagyok jelenleg a legnagyobb szintű magyar játékos. Mivel akárhol néztem szét eddig, –vagy kerestem nagyobb szintű magyar játékost, és nem találtam–, továbbra is azt mondom, hogy igen, én vagyok a legnagyobb szintű magyar játékos.

Személy szerint én már beletörődtem abba, hogy nem fogunk a nagyobb szinteknél értékesebb ajándékot kapni, úgy, mint a 100-as szintnél. Pedig azért továbbra is azt gondolom, hogy legalább a kerek szinteknél, 100, 200, 300 járhatna akár egy hőskinézet töredék is. Még az se zavarna, hogy nekem kell kifejlesztenem, de ez sincs. Csak gyűlik az esszencia szintről szintre, amit majd egyszer elkölthetek amikor bejön újra a kék esszencia bolt.

Nekem tetszene, hogy ha nem csak a profilunk háttere lenne módosítható, hanem a szintünk körülötti border is. Hiszen 25 szinten keresztül mindig azt kell viselnünk amit a fejlesztők elkészítettek nekünk arra a 25 szintre, –de mi van ha ez nekem nem tetszik? Ja, hogy semmi. Módosítani nem lehet. Remélem ez változni fog a közeljövőben.

A szintezéssel és az XP rendszerrel kapcsolatban pedig igazán kitalálhatnának valami rendszert az egészre, hogy ne érje meg bot meccsekkel fejlődni, hogy ne legyen gyorsabb. A bot meccsek adhatnának 20%-kal kevesebb tapasztalati pontot a jelenleginél, a normal meccsek meg 20%-kal többet. Sokkal kifizetődőbb lenne nem botokkal fejlődni ezáltal, és a fejlesztők is örülhetnének, hogy nem bot meccseken ülnek a legnagyobb szintű játékosok.

Bármilyen kérdésetek van, írjátok meg nyugodtan hozzászólásban ,és a következő részben válaszolok rá.

KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS!

Kövess Minket!



Közvetítések