Torzsiék legyőzték a franciákat, jöhet a dubaji elődöntő!

A Falcons elleni sima győzelmet követően a Movistar Riders lesz a MOUZ következő ellenfele Dubajban.

Tegnap elindult a dubaji Global Esports Tour, ahol a NIP és az OG mellett a MOUZ is részt vesz. A 250 000 dolláros LAN első napján a nyolc csapatos mezőny lefeleződött a negyeddöntőkben, többek között torzsiék is győzelemmel térhettek nyugovóra, ma délután pedig már a Movistar Riders elleni elődöntő várja őket.

Az Egyesült Arab Emírségek legnépesebb városában szoros meccsek után a NIP kiejtette a NASR-t (2-1), az OG a Complexityt (2-1), a Movistar Riders a TYLOO-t (2-1). Egyedül a MOUZ tudott kétpályás győzelmet aratni a negyeddöntőkben: ők a francia Falcons ellen léptek a szerverre és Nuke-on 16:8-as, Mirage-on 16:9-es eredmény után 2-0-val jutottak tovább. A verseny második napján 15:30-tól a spanyol Movistar Riders várja torzsiékat az elődöntőben, míg a másik ágon a NIP az OG-val csap össze később, 19:00 magasságában.