Megszólalt az EA vezérigazgatója a cég felvásárlásáról szóló pletykák miatt

Megszólalt az EA vezérigazgatója a cég felvásárlásáról szóló pletykák miatt

Andrew Wilson erről a legutóbbi negyedéves pénzügyi beszámolón beszélt bővebben.

Hosszú múltra néz már vissza a videójáték-ipar egyik legismertebb fejlesztő- és kiadógárdája, az Electronic Arts. 1982-es alapítása óta felsorolhatatlanul sok játékot vagy ők készítettek el, vagy adtak ki, legismertebb sorozataik között pedig ott van a FIFA, az NHL, a Battlefield, a Need for Speed, csak hogy néhány példát említsünk. 

A cég pedig alapítása óta meg is tudta őrizni függetlenségét, sosem vásárolta fel őket senki sem a múltban, a közelmúltban viszont felröppent egy pletyka, miszerint egyesülhet az EA egy másik céggel. A második negyedéves pénzügyi beszámoló során Andrew Wilson, a cég elnök-vezérigazgatója ki is tért erre a pletykára, erről bővebben a PC Guru is beszámolt, ezt alább olvashatjátok:

OSZD MEG VELÜNK A VÉLEMÉNYED HOZZÁSZÓLÁSBAN! KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS! 

Kövess Minket!



Üzlet - Egy megoldás, ami a szabadságról szól (x)

A mindennapok során egyre nagyobb értéket képvisel az a lehetőség, hogy szabadon dönthessünk az időnkről és a mozgásunkról. A városi élet gyakran kiszámíthatatlan, és nem mindig igazodik a saját tempónkhoz. A szabadság élménye ezért nemcsak egy utazás során fontos, hanem a hétköznapokban is.

Üzlet - Az etikett nyomtatás: modern megoldások és alkalmazások

Az üzleti élet tempója egyre intenzívebb, és a pontosság is nagyobb szerepet kap. Ebből a szempontból az etikett nyomtatók nélkülözhetetlen eszközökké váltak, hiszen segítenek a termékek hatékony azonosításában és követésében.

Üzlet - Az automatizált penetrációs tesztelés új korszaka

Az informatikai biztonság területén folyamatos kihívásokkal nézünk szembe, ahogy a technológiai környezet folyamatosan fejlődik. Elképzelted már, hogy a hagyományos módszerek, mint például az éves vagy féléves penetrációs tesztek, lehet, hogy már nem felelnek meg a mai elvárásoknak?

Közvetítések