A gombák helyett a csillagokat hódítja meg a The Super Mario Galaxy Movie előzetese

A gombák helyett a csillagokat hódítja meg a The Super Mario Galaxy Movie előzetese

Be sem kell gombázz, hogy értékeld a The Super Mario Galaxy Movie első előzetesét!

A 2023-as Super Mario Movie több mint egymilliárd dolláros bevételt termelt a Nintendónak és a Universal Picturesnek, így kétség sem férhetett hozzá, hogy előbb vagy utóbb jön a folytatás. Az év elején már megerősítették a felek, hogy bizony újabb animációs filmben mesélik el, hogy milyen kalandokat élhet még át Mario (Chris Pratt), Luigi (Charlie Day), Princess Peach (Anya Taylor-Joy), Toad (Keegan-Michael Key), Kamek (Kevin Michael Richardson) és Bowser (Jack Black). Ma pedig hosszas várakozást követően a The Super Mario Galaxy Movie-nak szentelt Nintendo Direct során végre leleplezték a film első előzetesét is, amelyet alább tekinthettek meg angolul.

Ami a szereplőgárdát illeti, két új hang már biztosan feltűnik az előző Super Mario filmhez képest a The Super Mario Galaxy Movie-ban: Brie Larson Rosalina hercegnőként, Benny Safdie pedig Bowser fiaként, azaz Bowser Jr.-két lesz hallható az eredeti változatban. A további újoncokról azonban még nem rántotta le a leplet az Aaron Horvath–Michael Jelenic rendezőpáros. Larson és Safdie karaktereinek feltűnése viszont azt már előrevetíti, hogy ezúttal Bowser Jr. lesz a főgonosz, akivel Mariónak és Luiginak szembe kell szállnia

A Super Mario Galaxy Movie megjelenése a hazai mozikban még odébb van, de azért már érdemes bevésni a naptárba, hogy 2026. április 2-án ne csinálj más programot.

Borítókép: Universal Pictures

Ezeket olvastad már?

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések