A piánál csak az almát szeretik jobban a Kingdom Come: Deliverance 2 rajongói

A piánál csak az almát szeretik jobban a Kingdom Come: Deliverance 2 rajongói

Tegnap már az első születésnapját ünnepelte a Warhorse Studios szerepjátéka, a csapat ennek örömére felfedte, mi mindent műveltünk Bohémiában az elmúlt 365 nap során.

Már az első rész is mennyei mannának számított az RPG kedvelők körében, a Kingdom Come: Deliverance 2 pedig valósággal lenyűgözte a közönséget – ha nincs a Clair Obscur: Expedition 33, szinte biztosan Henry fejére kerül a szerepjátékos korona. Jól mutatja az idő múlását, hogy tegnap lett egyéves a Warhorse Studios autentikus középkori kalandja, melynek kapcsán most több érdekes és mókás statisztikát is megosztott a csapat.

Kiderült például, hogy 452,8 millió embert hánytak kardélre a rajongók az első 365 napban, de azt is megtudhattuk, hogy 667 millió mérföldet utaztunk Bohémia csodás tájain. Amennyiben a viccesebb adatokra is kíváncsiak vagytok, kattintsatok az alábbi hírre:

Borítókép forrása: PlayStation Store

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések