Beárazták a Grand Theft Auto 6-ot, de azért még ne rohanjatok felvenni a személyi kölcsönt

Beárazták a Grand Theft Auto 6-ot, de azért még ne rohanjatok felvenni a személyi kölcsönt

Ismét felmerült, hogy a Take-Two Interactive 100 dolláros árcímkét ragaszthat a GTA 6 dobozára, ám több mint valószínű, hogy csak egy placeholderrel állunk szemben.

Az eddig látottak és hallottak alapján nagyjából biztosra vehető, hogy a november 19-én megjelenő GTA 6 lesz a világ legkidolgozottabb, legrészletesebb videójátéka, éppen ezért nem igazán lepődnénk meg azon, ha 100 dollárt kellene otthagynunk érte a pénztárnál. Az elmúlt hónapok során már többször is felvetődött, hogy a program egekbe szökő büdzséje és a várható technológiai előrelépés miatt indokolt lenne az áremelés, a Rockstar Games és a Take-Two azonban továbbra is mélyen hallgat a piszkos anyagiakkal kapcsolatban.

Sajnos ezúttal sem hivatalos forrásból kaptunk új infót arról, hogy mennyire fog majd vastagon a kiadó ceruzája, ám ha hihetünk a Loaded oldalán látható számoknak, bejöttek a 100 dollár kapcsolatos találgatások. Szerencsére nem kell pánikba esni, mivel több jel is arra mutat, hogy nem a hivatalos árakkal, csupán placeholderekkel van dolgunk. A részletekért irány a PC Guru oldala!

Borítókép forrása: Rockstar Games

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések