Ez a Capcom valaha volt legerősebb éve? Nagyon sikervárományos az Onimusha: Way of the Sword is

Ez a Capcom valaha volt legerősebb éve? Nagyon sikervárományos az Onimusha: Way of the Sword is

Idén már két kolosszális sikert is elkönyvelhetett a Capcom, úgyhogy itt az ideje a triplázásnak! A játékosok már most imádják az új Onimushát.

Valószínűleg egyetlen olyan befektetője sincs most a Capcomnak, aki nem lenne elégedett a japán játékkiadó és fejlesztő idei teljesítményével. Az évet a Resident Evil Requiem indította, a sort pedig a Pragmata váratlan sikere erősítette. Az évnek azonban még közel sincs vége, szeptemberben pedig visszatér a stúdió egyik régi kult-sorozata! Az Onimusa: Way of the Sword a legutóbbi State of Play után egy ingyenes demóverziót is kapott, ami alapján nagyon is van okunk várni a nyár végét! A játékosok nagyon pozitív első visszajelzései lényegében már most megelőlegezték az új Onimusha sikerét. Tényleg nem tud hibázni mostanában a Capcom?

Borítókép forrása: PlayStation Store

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések