Ha ennyi munkahely tart szünetet a GTA 6 miatt, akár ünnepnap is lehetne november 19-e

Ha ennyi munkahely tart szünetet a GTA 6 miatt, akár ünnepnap is lehetne november 19-e

Míg nekünk beteget kell jelentenünk vagy szabadságra kell mennünk, ha már a premier napján el szeretnénk merülni a Rockstar Games új játékában, addig a Fries Lab alkalmazottainak nem kell trükkökhöz folyamodniuk. 

Egy fecske talán nem csinál nyarat, kettő viszont már igen, avagy a Burger Motorsport (aminek egyébként semmi köze a burgerekhez) után a Fries Lab is bejelentette, hogy zárva tart november 19-én a GTA 6 megjelenése miatt. A libanoni gyorsétterem Instagramon tudatta a követőivel, hogy mivel az alkalmazottaknak fontos elintéznivalójuk lesz Vice Cityben, a szaftos hambik és a csípős csirkeszárnyak csak november 20-án kerülnek az asztalokra – mondjuk ennyiből már a pénteket is megkaphatták volna a dolgozók, nemde? Kíváncsi vagyok, hány cég fog még felszállni erre a vonatra, hiszen a fél világ tűkön ülve várja, hogy befusson a Rockstar Games legújabb munkája.

Borítókép forrása: Rockstar Games

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések