A The Witcher 4 lehet a CD Projekt RED valódi bocsánatkérése a Cyberpunk 2077-ért

A The Witcher 4 lehet a CD Projekt RED valódi bocsánatkérése a Cyberpunk 2077-ért

A CD Projekt RED egyik vezetője is tisztában van azzal, mekkora foltot hagyott a Cyberpunk 2077 indulása a cég becsületén, de reméli, hogy a soron következő játékokkal sikerül visszanyerniük az emberek bizalmát.

Ha a nagy videójátékos visszatérésekre gondolunk, a máig rendszeresen frissülő No Man's Sky mellett egyből a Cyberpunk 2077 juthat az eszünkbe, a CD Projekt RED ugyanis közel tökéletesre csiszolta a megjelenésekor még ezer sebből vérző RPG-t, miközben méltósággal viselte a nyakába zúduló gyűlöletet. A steames értékelések és a plafont verdeső eladások fényében bátran kijelenthető, hogy a katasztrófába torkollott start ellenére is révbe ért a projekt, Michał Nowakowski, a CDPR társ-vezérigazgatója azonban úgy véli, hogy még mindig akadnak olyan játékosok, akik bizalmatlanok a lengyel stúdióval szemben.

A vezető reméli, hogy a The Witcher 4 vagy a cég később érkező játékai (például a Cyberpunk 2 vagy a Project Hadar) meggyőzik majd a maradék kételkedőket, és így révbe ér az a megváltástörténet, amely a Cyberpunk 2 frissítéseivel és a Phantom Libertyvel kezdődött.

Borítókép forrása: CD Projekt RED

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések