A Give Us A Sign szellemei minden szót és neszt meghallanak. Csak reménykedhetünk benne, hogy nem tudnak magyarul!
A horrorjátékok (főleg a multiplayeres címek) már egy ideje kísérlezetnek azzal, hogy hogyan építhetnék be a játékmenetbe a játékosok beszédét és reakcióit, a Give Us A Sign pedig úgy tűnik, végre megtalálta ennek a kulcsát. A Phasmophobia nyomdokaiban járó kooperatív horrorjáték kulcsa ugyanis valóban abban rejlik majd, ahogy a játék extrén mód reaktív szellemei reagálnak a játékosok szavaira és a mikrofonból hallgató zajokra. Persze nem minden szellem egyforma, így sosem tudni, hogy egy sikolyra milyen válaszreakciók történnek majd a kísértetjárta házakban. Profi szellemvadásszá kell válnunk ahhoz, hogy felismerjük és elűzzük a túlvilági lelkeket. Lessétek meg a játék előzetesét!
Borítókép forrása: Steam