Dobnak egy utolsó mentőövet a Marathonnak – Úton van a PvE-mód

Dobnak egy utolsó mentőövet a Marathonnak – Úton van a PvE-mód

Jó eséllyel egész máshogy alakult volna a Marathon sorsa, ha kapásból egy robusztus PvE-móddal együtt jelent volna meg.

...ezt azonban a Bungie elszalasztotta, de ahogy a mondás tartja: jobb későn, mint soha. Szűk egy hónap múlva, a július 21-én élesedő szezonközi frissítéssel fut be a Vault Breaket, a Marathon egyedül vagy kooperatívan is játszható PvE-módja, ami az extraction shooteres PvP öldöklést egy egészen más, szintiszta PvE-kihívással váltja fel.

Habár az őrülten egyedi sci-fi lövölde igazán megérdemelt volna egy komplett sztorikampányt is, a Vault Breaker egy jóval kisebb volumenű, kizárólag a Cryo Archive pályán játszható kihívás lesz. Mielőtt az a néhány tucat hardcore rajongó gutaütést kapna: nyugi, a PvE-módból nem hozhatjuk át a lootot a PvP meccsekbe, de a mód saját progressziós rendszere így is érdekesnek tűnik.

Borítókép forrása: Bungie

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések