A Rockstar Games jól láthatóan nem felejtette el, hogy a címben említett klasszikusok nélkül soha nem született volna meg a GTA: Vice City, avagy minden idők egyik leghangulatosabb játéka.
Amikor tegnap megláttam a GTA 6 előrendelői bónuszait, rögtön elmorzsoltam egy könnycseppet, mivel a Need for Speed: Underground 2 mellett a GTA: Vice City volt az első játék, amit feltelepítettem az első saját PC-mre, majd pillanatok alatt bele is szerettem a bűnös városba. A pre-order extrák ugyebár minden elemükben a színpompás '80-as éveket idézik, a Rockstar Games azonban nemcsak azok fejét kívánja elcsavarni, akik hozzám hasonlóan imádják Tommy Vercetti történetét, hanem azokét is, akik odáig vannak a Vice Cityt ihlető Miami Vice-ért és A sebhelyesarcúért. A részleteket a lent mellékelt hírben találjátok.
Borítókép forrása: Rockstar Games