Ha nem figyelsz oda, minden hónapban újabb 8 eurót vesz ki a zsebedből a GTA 6

Ha nem figyelsz oda, minden hónapban újabb 8 eurót vesz ki a zsebedből a GTA 6

Nem lesz olcsó mulatság a GTA 6, de ha nem figyelünk oda, hamar elnyelheti a pénztárcánkat még egy havidíjas csapda is.

A GTA+ általában egészen korrekt bónuszokat tartogat a GTA Online játékosai számára, ám közel sem neveznénk "kötelező" vételnek a havi 8 eurós pakkot. Mégis kellemes bónusz, hogy a GTA 6 előrendelői (a kiadástól függetlenül) mind kapnak egy hónapnyi grátisz hozzáférést a havidíjas csomaghoz. Igen ám, de érdemes lesz vigyáznunk, ugyanis ahogy azt a Microsoft Store és a PlayStation Store oldalán is olvashatjuk, a kapott kód egy havonta automatikusan megújuló előfizetést aktivál, vagyis résen kell lennünk, és egy hónapon belül le kell mondanunk a szolgáltatást, ha nem szeretnénk, hogy minden hónapban újabb 8 euró eltűnjön a bankszámlánkról!

Borítókép forrása: Rockstar Games

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések