Kiotót démonok lakják – Így kaszaboljuk szét őket az új Onimushában

Kiotót démonok lakják – Így kaszaboljuk szét őket az új Onimushában

Mozgalmas volt a tegnap esti Capcom Spotlight! A szeptemberben érkező Onimusha: Way of the Sword is kapott egy kiadós bemutatót.

A Capcom valamiféle rekordkísérletre készülhet, hiszen ilyen erős éve még sosem volt a stúdiónak. A Resident Evil Requiem és a Pragmata sikere után idén még bedobják a Dragon's Dogma 2 és a Monster Hunter Wilds nagy expanzióit is, szeptemberben pedig feltámasztják az Onimushát – azt a legendás franchise-t, aminek a rajongói húsz éve várnak egy valódi folytatásra. Elképesztő látványvilág mellett, katanával és Oni Gauntlettel felszerelve indítunk hadjáratot a 17. század démonai ellen, és ha a még mindig kipróbálható demó nem csalt nagyot, akkor elképesztő kalandban lesz részünk. Lessétek meg a játék legfrissebb előzetesét, amit erre találtok:

Borítókép forrása: Capcom

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések