Megérkezett a héten a legújabb patch, vagyis a 7.14. Egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy sok profi játékos elégedetlen vele, sőt egyesek egy viccnek tartják az egészet.
League of Legends Hírek
Bemutatkozott Kayn az LCS színpadán, igaz nem túl nagy sikerrel. A Roccat elbukta azt a meccset, így 1-1 lett az állás, de aztán szépítettek a harmadik mérkőzésen és legyőzték az UOL-t.
Megannyi demaciai hős után úgy néz ki Xin Zhao is kap egy mini-rework-öt.
Jó pár cikket szenteltünk már az SKT jelenlegi mélyrepülésének, és ez nem véletlen. A csapat a legnagyobb vereség sorozatában van jelenleg.
Hunt of the Blood Moon névre hallgat a legújabban bemutatott rúna, ami még halálosabbá teheti az orgyilkosokat az Idézők szurdokában!
Korábban már szóba került Azir frissítése, ő egy kisebb rework-re vár, míg Swain plaszikai műtétre iratkozott be hosszú évek után.
Korábban egy teljes körű dzsungeles nerfet tervezett a Riot, amiben több hős is érintett lett volna. Többek közt Lee Sin és Rek'Sai is, de úgy tűnik megesett rajtuk a Riot szíve.
Úgy látszik, hogy nem rest a Riot, Kayn még le se dobta a tojáshéjat, de úgy tűnik már készülőben van a legújabb hős, ami a Vanguard-okhoz fog csatlakozni.
A kompetitív meta mindig is különbözött a soloq metájától, és a Riot szerint előbbi sose volt még annyira jól balance-olva, mint most.