Egyedül a mousesports éa a Gambit tudott meglepetést okozni, a többi meccsen a vesztes még két számjegyig se jutott a köröket tekintve.
Videós Hírek
Sok érdekes helyzetet szülhet a FIFA világa, de ilyen védést nem lát gyakran az ember. Jókor kell lenni jó helyen!
A FaZe legújabb igazolása utolsó versenyét játssza a mousesports színeiben, de az azért látszik, hogy a végső búcsúig kőkeményen odateszi magát.
A North-OpTic meccsen a füstnek sikerült kioltania egy kulcsfontosságú molotovot úgy, hogy igazából köze sem kellett volna hogy legyen hozzá.
Las Vegas-ban fontos dolgok derültek ki az új Inferno-ról, lássuk az első tapasztalatokat éles helyzetben:
A DreamHack Las Vegas első napi eredményei alaposan áthúzták az előzetes várakozásokat, három Major legenda is alsó ágra került.
Pyth terveit alaposan átírta a hibás vakító gránát, végül a NiP el is bukta a kört
Az Astralis dán skillgépe a siker felé vezető útról és az őket segítő apróságokról mesélt. Dupreeh számára kicsit hihetetlen amit átélnek, szerinte mindez a kemény munkának köszönhető.
A Dota2 és a LoL már elkezdte, CS:GO-ban a készülő cs_summit is belebegtette már a lehetőséget. De vajon hogy nézne ki a gyakorlatban?