Lassan mindenki IEM lázban ég, hiszen már csak 2 hét van a rendezvényig, sajnos egy-két fontos szereplő kimarad.
Keresés
Rohamléptekkel közelítünk a Season 3 végéhez, így jogosan merült fel a két kérdés a játékosokban.
A dán játékos vélhetően a North-ban köt ki, egyelőre senkit nem igazoltak a helyére karrigan-ék.
A dán csapatok úgy tűnik összetartanak. Közös Gaming House-t építenek, ahol a rajongóknak is jut majd hely egy kis játékra.
Hétvégén eldől, kik utazhatnak az egyes régiókból a Winter Championshipre - a profik paklilistáiból szemezgettünk!
A HellRaisers szlovák játékosa egy év után búcsúzik az egyetemtől, de nem zárta ki azt sem, hogy később visszaül az iskolapadba.
Nem csak a helyszíni nézőszám, a csapatok száma is nő idén, alapjaiban forgatták fel az eddigi struktúrát!
A nap nyertesei egyértelműen a nagy klubokat legyűrő kiscsapatok, Amerikában viszont minden nyugodt és békés, tarolnak az esélyesek.