Az utolsó mérkőzés dönt a Magyar NHL18 bajnoki címéről

A címvédő 1-3-ról állt fel és egyenlített ki, tehát a ma esti 7. lesz a mindent eldöntő találkozó.

Nem akármilyen párharcok után kissé gyengébb meccseken, de végül kiegyenlített Dörre "Maci" Ádám a Magyar NHL18 Bajnokság döntőjében Boda "hakami" Győzővel szemben. Hakami az utóbbi 2 találkozón kissé enerváltan korcsolyázott a pályán mind a kétszer, és ezt ki is használta ellenfele. Azt azért hozzá tenném, hogy Maci nem akármilyen elánnal korongozott a hétfői estén. Agresszívabban és céltudatosabban szorította be többször kapujához az aktuális trónkövetelőt.

Az 5. mérkőzésen egy kényelmes 1-1 után a hosszabbításban 2 perc sem telt el, majd egy kapu mögül érkező passzt értékesített Maci. Aztán a következő összecsapáson hakami még mindig eldönthette volna a bajnoki cím sorsát, viszont egy kicsit enerváltan játszott, amit kegyetlenül ki is használt a Vegas Golden Knights-ot irányító Ádám, viszonylag tett szert 3 gólos előnyre, melyre már csak az utolsó harmad végén érkezett egy szépítő válasz. Ezzel pedig továbbra is nyílt a magyar virtuális Stanley Kupa sorsa.

Az eddigi találkozók:

Washington Capitals (hakami) 0-1 Vegas Golden Knights (maci) (OT)

Washington Capitals (hakami) 3-2 Vegas Golden Knights (maci) (2xOT)

Washington Capitals (hakami) 4-3 Vegas Golden Knights (maci) (OT)

Washington Capitals (hakami) 5-2 Vegas Golden Knights (maci)

Washington Capitals (hakami) 1-2 Vegas Golden Knights (maci) (OT)

Washington Capitals (hakami) 1-3 Vegas Golden Knights (maci)

Ma este az Esport1 facebook oldalán 20 órától élőben tekinthetitek meg a párharc 7. mindent eldöntő mérkőzését!

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET FACEBOOKON!