Nemsokára megérkezik a magyar fejlesztésű Warhammer 40 000: Inquisitor!

Nemsokára megérkezik a magyar fejlesztésű Warhammer 40 000: Inquisitor!

Hangulatos előzetest is kaptunk hozzá. 

Ritkán örülhetünk igazán annak, ha egy magyar fejlesztőcsapat valami valóban ígéreteset tesz le az asztalra, de a NeoCoreGames-nek minden esélye megvan rá. Már évek óta várjuk, hogy a kezeik közt szép lassan felcseperedjen a Warhammer 40 000: Inquisitor, ami - ebben az univerzumban - az első nyílt világú akció RPG és ha lehet hinni a híreszteléseknek, május 8-án PC-re, PlayStation 4-re és XBOX One-ra végre meg is jelenik.


Ha szeretitek az izometrikus nézettel bíró szerepjátékokat, akkor a NeoCore játékát is bírni fogjátok, amiben egy, általunk választott inkvizítorral vághatunk neki a világot elözönlő szörnyűségek legyilkolásának. Külön érdekesség, hogy az Inquisitor-ban olyan fedezékrendszert használhatunk, amivel az ellenfelek is élni tudnak, így jó eséllyel némi taktikázás is kell majd egy-egy furfangosabb példány eliminálásához. 

Kooperatív lehetőség is lesz a játékban az inkvizítor kampánynak hála, ahol is összesen 4 játékos ugorhatja meg a különböző feladatokat. Természetesen mit sem ér az egész megfelelő körítés nélkül, ezért a fejlesztőcsapat arra is ügyelt, hogy ha már embertelenül menő fegyvereket ad a kezünkbe, akkor a környezet is rombolható legyen és egyúttal figyelembe is vegye a fizika törvényeit. 


A NeocoreGames csapata által megteremtett nyílt világ egyik nagy előnye - a fejlesztők ígérete szerint -, hogy ha igazán elmerülünk benne, akkor nyugodt szívvel bele tudunk majd tolni több száz órát, hiszen bőven lesz tennivalónk. A Diablo-ból már ismerős megoldás szerint ugyanis lesznek véletlenszerűen generált küldetések és pályák is, így garantáltan sok idő lesz, mire egyáltalán ráununk a játékra. 

Mint minden valamirevaló szerepjátékban, úgy itt is az egyik legfontosabb dolog karakterünk fejlesztése lesz, amit a változatos feladatok teljesítésével érhetünk el. Ilyenkor nem csak jó kis zsákmány és klasszikus tapasztalati pont üti a markunkat, hanem játékon belül fizetőeszköz is, amit csomó jóság megvásárlására fordíthatunk majd.

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET FACEBOOKON!

Kövess Minket!



Közvetítések