Kripparrian sem bírta tovább: tegnap végre megosztotta velünk saját kotyvasztású kártyáit, –amelyek még őrültebbek, mint ahogy azt először gondoltuk volna.
Nem győzzük eleget hangsúlyozni, hogy mennyi értékes tartalom kering a Hearthstone közösségekben. Sokan minden bátorságukat összeszedve állnak ki és osztják meg a rajongókkal saját gyártású kiegészítőjüket esetleg lapjaikat, amelyeket a társaság általában nagy örömmel fogad. Azonban a mai alkalom egy picit más, mint az eddigi bemutatóink. A sokak által kedvelt Hearthstone streamer –Kripparrian– szánta rá magát, és alkotta meg saját kártyáit. De még mielőtt bárki megijedne, hogy komolyságra adta volna a fejét, meg kell nyugtatnunk titeket: az összeállítás ugyan olyan őrült, ha nem kergébb, mint Kripp már jól megszokott stílusa. De ne húzzuk tovább az időt a formaságokkal: lessünk meg, hogy milyen eszement ötleteket osztott meg a nagyvilággal a kanadai streamer.
Meta Breaker
Ha hiányzik az életedből egy olyan pakli, amellyel meg tudod törni az Odd Paladinok, Even Warlockok és egyéb idegesítő összeállítások sorát, akkor ezt a kártyát neked találta ki a streamer! A lap Battlecry-ként instant megöli ellenfeledet, ha az előző mérkőzésben is ugyan olyan pakli ellen játszottál (de tényleg 100%-ban meg kell egyezni a két listának). A 3/4-es test pedig már csak hab, azon a bizonyos tortán.
Jarrison Hones
Unod már állandóan Harrison Jones arcát bámulni? Esetleg a kártya nem hozta meg számodra a kívánt eredményt? Akkor bemutatjuk neked a megváltást: Kripp egy kisebb csavar révén megalkotta Jarrison Hones-t (ami a karaktert egy másik formában szeretné bemutatni az érdeklődőknek). A kártya Battlecry-a miatt addig húzol lapokat a paklidból, amíg nem találod szembe magadat egy fegyverrel (igen akár túl is húzhatod magadat), majd a megszerzett fegyvert szépen el is kell dobnod magadtól. Igazi Harrison Jones stílusban.
Soul Baron
Na és libbenjünk is tovább erre a 2 manát kóstáló kártyára, amelyet a Magic: The Gathering régebbi lapjai inspiráltak. Kripp szerint a Discard mechanikában még vannak kiaknázatlan lehetőségek, legalábbis a Hearthstone-ban, mivel igen kevés ilyen kártyával rendelkezünk. Éppen ezért a Baron egy leheletnyi felfrissülést hozhat az érdeklődők számára. A paklid felső lapjainak inthetsz majd búcsút kijátszását követően, abban az esetben, ha az ellenfél játékos megpróbál megsebezni, vagy mondjuk egy fegyverrel leütnél valamit.
Maybe This Time
Nincs mit szépíteni a tényen: az Alarm-o-Bot halott a Hearthstone játékosainak. Szerepelhet a szigorúan mókázás kedvéért összeállított paklik soraiban, de sajnos még így is általában a lehető legrosszabb lényt pakolja le a pástra. De most kaphat egy újabb esélyt! A 7 manás varázslat annyi Alarm-o-Bot-ot idéz a pástodra, amennyi szabad helyed van, –ezzel növelve az értéket–, és természetesen a kiégés faktort is.
Corrupt Bartender
A korrupt csaposról sajnos nem tudunk sok dolgot mondani. A 4 mana 7/7-es lény halála esetén 400 Dust-nak inthet könnyes búcsút használója, az pedig szinte biztos, hogy a Blizzard fejlesztői nagyon kedvelnék ezt a mechanikát. Lehet, hogy egy ilyen erős pakli ellen elveszíted a mérkőzést, de végig ott lehet a fejecskédben a tudat, hogy ellenfelednek 400 nehezen összekaparható porba kerültél.
Infinite Void
Az Infinite Void (amelyet a Taverns of Time esemény inspirált) Battlecry-a igen egyszerű. Az Infinite Murloc-hoz hasonlóan, a kijátszást követően újra visszakerül a paklidba (természetesen egy újabb példányban) ellenfeled idejét pedig 10 másodperccel csökkenti. Képzeljétek csak el, hogy milyen nagy bajban lesz a másik fél amikor mondjuk már csak fél perc áll rendelkezésére egy körben, vagy még kevesebb.
Thrillhouse Manastorm
Valószínűleg mindenki ismeri Millhouse Manastormot. Kripparian az ő esetében is megcsavarta a dolgokat és így születhetett meg Thrillhouse Manastorm karaktere. A lény ugyan rosszabb mint elődje (4 mana 2/2-es statisztikájával), azonban Battlecry-a most az őt kijátszó játékosnak kedvez. A játék kezdetekor három Pyroblast-al leszel gazdagabb, aminek a tizedik körig nagyon nincsen jelentősége, de ha stílusosan akarod befejezni a mérkőzést, akkor meglesznek rá az eszközeid.
Last Stand
Végül, de nem utolsó sorban egy Win More-nak tűnő kártyát is elhozott nekünk a kedvelt streamer. A lényege, hogy elpusztítja az összes miniont és fegyvert majd a következő köröd végén a hősödet is, így a kijátszása utáni két kör alatt kell valami olyat mutatnod, amellyel megnyerheted a mérkőzést. Ints búcsút a nagy testű lényeknek, a Tauntoknak és élvezd a szabad utat a győzelem felé. Már ha úgy állsz a mérkőzésben.