Az Among Us csalók elleni harca következő állomásához érkezett

Az Among Us csalók elleni harca következő állomásához érkezett

Hackelés van a váróban tapasztalható bot spam között, a fejlesztők azonnal kidobtak egy frissítést a szerverre.

Az Among Us játékosai napokon keresztül tapasztalhatták azt a hibát a váróban, hogy botok ugyanazt spammelik, majd a képernyő elsötétülése után kidobja őket a játék. A háttérben természetesen hackelés áll, az Among Us fejlesztőcsapata pedig azonnal ki is dobott a helyzet orvoslása érdekében egy frissítést a szerverre.

A játékosokat megkérték, hogy privát meccseket játszanak olyan játékosokkal, akikben megbíznak, és jelezték, hogy mindent megtesznek annak érdekében, hogy elejét vegyék ennek a problémának. Ha érdekel, hogy mégis hogyan lehet csalni az Among Usban, olvasd el alábbi cikkünkben, amelyben részletesen kitérünk erre a kérdésre.

A játékosok ezt követően is tapasztalták a jelenséget, de most már provokatív üzenetekkel megspékelve. A hacker az Eurogamer és Kotaku felkeresésére elmondta, hogy játékon belüli csalások készítésével és eladásával foglalkoznak, ami megközelítően másfél millió lejátszott meccsre volt idáig hatással.

Ti is tapasztaltátok a jelenséget?

MONDD EL A VÉLEMÉNYED KOMMENTBEN! KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS! 

Kövess Minket!



Ti is tapasztaltátok a jelenséget?

  • 14 %
  • 7 %
  • 79 %
Gaming - Padlógázzal indul a nyár: gaming és autós élmények költöznek a Pólusba (x)

Versenyzúgás, PS5-ös F1-futamok, profi autós szimulátorok és valódi élményvezetés – júniusban a Pólus a hazai sim racing közösség egyik legizgalmasabb találkozóhelyévé válik. A Game of Gamers Pólus Futam nemcsak az online selejtezőkről szól: a látogatók több napon keresztül látványos autós programokkal, nyereményekkel és közösségi élményekkel találkozhatnak.

Közvetítések