Nagyot robbant a Rockstar a GTA 6 térképével

Nagyot robbant a Rockstar a GTA 6 térképével

Nagyon sokan izgatottan várják az új részt, és bár a játékról nem sokat tudni, egy kép utal a lehetséges térképméretre.

Szűk egy hónapja rengeteg felvétel szivárgott ki a GTA 6-ról. Bebizonyosodott, hogy lesz egy női főszereplő, Lucia, valamint visszatér a sorozat Vice Citybe. Azt már korábban is rebesgették, hogy induláskor nem a teljes térkép lesz elérhető, hanem folyamatosan bővülni fog. Természetesen ezek csak pletykák, a Rockstar semmit sem erősített meg. Azonban az internetre kikerült klippek alapján rajongók elkezdték összerakni a GTA 6 térképét. Úgy tűnik jól haladnak, ugyanis most már összevetetették a GTA 5 térképével.

Annyit elárulhatunk, hogy nem lett kicsi, nem kell attól tartani, hogy gyalog tíz perc alatt bejárnánk és hamar elunjuk magunkat. Azt, hogy a becslések szerint pontosan mekkora, a PC Guru cikkében elolvashatjátok.

OSZD MEG VELÜNK A VÉLEMÉNYED HOZZÁSZÓLÁSBAN! KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS! 

Kövess Minket!



Gaming - Frostpunk, CoD, és Lara Croft meg a többiek – 13 játékkal bővül a Game Pass

Az Xbox lerántotta a leplet, hogy mivel lepik meg még szeptemberben a Game Pass felhasználókat. Nem vicceltek, ugyanis 13 új címmel bővül a kínálat, köztük a Call of Duty: Modern Warfare 3, a Deep Rock Galactic: Survivor, a Frostpunk 2-vel, de ez még csak a jéghegy csúcsa. Itt az ideje, hogy feltöltsd a könyvtárad, mert az őszi szezon berúgta a kaput.

Közvetítések