Mégsem 30 fps-es diavetítés lesz konzolon a GTA 6?

Mégsem 30 fps-es diavetítés lesz konzolon a GTA 6?

Ha igaz a szivárgás, akkor konzolokon is többféle grafikai opcióval hódíthatjuk meg Vice City-t.

Az eddig látott előzetesek alapján már lényegében elkönyveltük, hogy ha megjelenik a PC-s kiadás, valódi hardvergyilkos lesz a Grand Theft Auto 6, ahogy azt is, hogy konzolon nemigen fog egy ilyen technikai fronton is brutális játék 30 fps fölé kúszni. Mégis, a Rockstar Games minden más fejlesztőhöz hasonlóan kénytelen volt széles hardveres spektrumra fejleszteni, ezzel pedig különösen jól járhatnak a csúcskonzolok tulajdonosai.

Pontos, hivatalos részleteket még nem ismerünk, de a lengyel Media Markt már megszellőztette, hogy különálló Quality és Performance móddal érkezik a GTA 6, vagyis elég jó esély van rá, hogy egy 30 fps fölé lövő grafikai opciót is választhatunk majd. Azt, hogy ez kizárólag a PS5 Prót, vagy esetleg a PS5 alapmodellt és az Xbox Series X-et is érinti-e, egyelőre nem tudni.

Borítókép forrása: Rockstar Games

Kövess Minket!



Gamer szótár


Közvetítések