A döntőbe jutásért játszik ma a volgare

Folytatódnak a Stream.me Gauntlet: CIS vs EU kupa küzdelmei, Flashék ezúttal a Spirit Academy-vel találkoznak.

Akik magyar vonatkozású meccset szeretnének nézni, azoknak jó hírünk van: egész estés maraton lesz. Mint arról írtunk, délután (közép-európai idő szerint) 5 órakor a HR játszik az LDLC-vel, majd negyed 8-kor az EnVy-vel, végül pedig 20:20 perckor a Space Soldiers ellen zárnak.

Ma este debütál a HellRaisers új felállása

Az új játékosokat hamar a mély vízbe dobják, este három meccsük is lesz az ESG Tour Míkonosz zárt kvalifikációján!

Ha valaki egy negyedik magyar meccset is megnézne ma, akkor jó választás lehet a Flash vezette volgare összecsapása a Stream.me Gauntlet: CIS vs EU kupán az orosz Team Spirit Academy ellen. A mérkőzés nem lesz rövid, hiszen ez már az elődöntő, ahol Bo3-ban csapnak össze a csapatok.

Nem adja fel a Volgare, újabb versenyen bizonyíthatnak!

Miután FLEAV bejelentette, hogy nem folytatja tovább a Volgare-ban a csapat nem sokáig szomorkodott, máris beszerezték az új tagot és az új kihívást egyaránt!

Bátrabbaknak tehát az esti program a következő lesz:

• 17:05 HellRaisers - LDLC
  • 19:15 EnVyUs - HellRaisers
  • 20:20 Space Soldiers - HellRaisers
  • 22:00 volgare - Spirit Academy

A meccs győztese a döntőbe kerül, ahol az ellenfél az orosz Comanche csapata lesz, a tét pedig nem kevesebb mint 1000 dollár! A mérkőzésről természetesen élő közvetítés is lesz angol kommentárral, ezúttal nem Twitch-en, hanem a szervező saját platformján, a stream.me-n.

TETSZETT A CIKK? KÖVESS MINKET A FACEBOOKON IS!