Ha valakinek hiányzott a 2 éve meghalt BattleCore: Arena, most örülhet.
Kifejezetten jó sorozatban van a Ubisoft, hiszen még tavaly decemberben meglepően jó volt az Avatar: Frontiers of Pandora, idén januárban pedig még talán annál is nagyobbat robbantottak az új Prince of Persiával. 2024-ben is rengeteg izgalmas játékot várunk a cégtől, például a Star Wars Outlawst, ami körül nálunk máris viták vannak a szerkesztőségben, mert mindenki azt akarja majd tesztelni. És ha ez nem lenne elég, még a BattleCore: Arena is érkezik majd! Hogy mi?
A BattleCore: Arena egy 2017-es pici francia játék, amiben labdákat irányítva lövöldözünk egymásra, nagy sebesség mellett és a gravitáció bizonyos szintjeit kihasználva. Izgalmasan hangzik? Már 2017-ben sem volt az, főleg nem 2022-ben amikor meghalt a játék. Öt éves kalandja alapján egyébként Steamen az egyidejű játékosainak száma az egészen elképesztő 27-ig kúszott fel.
A Ubisoft most valamiért újra bejelentette teljesen ugyanezt a játékot, február elején indul az első tesztelés, amire bárki jelentkezhet. Nem vitték túlzásba a kommunikációt, egyelőre mindenki csak találgat, hogy ez honnan és miért jött, de nagyon úgy tűnik, hogy 2024-ben felélesztik a játékot, csak azt nem tudjuk kinek és minek.
Introducing... BattleCore Arena!
— Ubisoft (@Ubisoft) January 16, 2024
Get a chance to be the first to play with our technical test!
???? : February 1st - February 5th
✔: Register: https://t.co/zWFZQWKXak pic.twitter.com/zOrs6nsmNB