Pyke alig került ki a PBE-re, de már meghazudtolja a fizika (na meg a játék) törvényeit.
League of Legends Hírek
Uzit mindig is egy kivételes játékosnak tartották. Ha Faker a mid lane királya, akkor Uzi egyértelműen az ADC-k legjobbja. Most mindezt végre egy MSI címmel is alá tudja támasztani!
A régi Thornmailes Ashe tutorialt lecsérélné a Riot valami újra. Pár napig elérhető volt PBE-n egy új "bemelegítő" mód, ami fényévekkel hagyja le a mostani elavultat.
Rengeteg ötletes skinnel állnak elő a közösség kreatívabb tagjai, melyek néha be is kerülnek a játékba. Ezúttal is nagyon fején találták a szöget Quinn-nel!
Mindannyiunkat érint valamilyen szinten a dolog, de kevesen vannak azok, akik igazán hatékonyan tudják kezelni, -ezzel pedig elkerülik a hosszútávú kiégést.
Bár sok meglepetést kaptunk az idei MSI-on, a döntőre helyreállt a rend és a koreai Kingzone néz farkasszemet az RNG-vel!
Eleinte eléggé sokan ódzkodtak a dzsungel növényeitől, mostanra viszont sokan már el sem tudnák képzelni nélkül a játékot. Mit gondoltak az egyes régiók?
Újabb hősök, hőskinézetek és egyedi akciók érkeznek a következő hónapban.
Unjátok a régi játékmódokat, vagy csak pihennétek két ranked között? Mit szólnátok egy zászlóelfoglalós játékmódhoz?