Ugyan még nincs május vége, de a fejlesztők felfedték, hogy min változtatnak. Akármilyen meglepő, de a frissítésnél csak nerfeket találunk majd.
Hírek
Új FFA pálya, speciális Loot Boxok, visszatérnek a régi arcade eventek, továbbá nyolc új Legendary skin-t is kapunk!
Külön magyar bemondókat nem kaptunk, de akik angolul játszanak, már találkozhattak a jelenséggel és nem mindenkinek tetszenek az új hangok. Kész szerencse, hogy nem muszáj őket hallgatni.
Egész héten át nyereményjátékokkal, hétvégén pedig plusz közönségjátékkal készül a Magyar Esport TV.
Legalábbis egy rajongó terve szerint, amit mi, már most azonnal elkezdenénk fejleszteni az Epic helyében.
A mai napon már a legtöbben temették őket, hiszen a Flash Wolves és az RNG várt rájuk, -de előbbit csodával határos módon megverték és Doublelift még pentázott is a meccsen!
Mostanában igencsak inkonzisztens teljesítményt nyújt a GameAgents, aminek okairól is beszámolt nekünk a csapat AWP-se.
Az Even mechanika továbbra is hódít, és már a Hunter-ben is megjelent.
Az adatok kicsit csalókák a hőtérképen, de ettől függetlenül a nagy részük még mindig pontos.