Lemondott a Blizzard elnöke a sorozatos botrányok hatására

Lemondott a Blizzard elnöke a sorozatos botrányok hatására

J. Allen Brack szűk 3 éve volt az Activision Blizzard élén, ketten fogják vezetni a céget a továbbiakban.

Hivatalos közleményben jelentette be az Activision Blizzard, hogy lemondott J. Allen Brack, a cég elnöke, aki 2005 óta dolgozott a cégnél, 2018 októberétől kezdve már elnökként. A bejelentés nem részletezte a döntés okait, ismerve azonban a közelmúlt eseményeit, a Blizzard ellen indított per, valamint a körülöttük kialakult botrány hatására juthatott végül erre az elhatározásra Brack. A Blizzard egyúttal bejelentette, hogy a mai nappal leköszönő elnök helyét ketten, a cégnél régóta dolgozó Jen Oneal és Mike Ybarra veszik át a jövőben. Egyúttal azt is megerősítették, hogy Brack nemcsak az elnökségről mondott le, de a cégtől is távozik.

"Biztos vagyok benne, hogy Jen Oneal és Mike Ybarra képes arra, hogy úgy vezessék a Blizzardot, hogy realizálják a cégben rejtőzködő potenciált, valamint hogy a szükséges változás üteme felgyorsuljon. Látom bennük a szenvedélyt és a lelkesedést, hogy ezt el tudják érni, és hogy megbízható vezetői legyenek a Blizzardnak" - áll Brack elköszönő üzenetében.

"Mindkét újdonsült vezetőnk elszánt, hogy a munkakörnyezet olyan legyen, amilyennek minden nálunk dolgozó is szeretné: biztonságos, és befogadó mindenki számára, függetlenül a származásától, nemétől vagy hogy kihez vonzódik. Mindezt azért, hogy az általunk képviselt értékeket megerősítsék, valamint helyreállítsák felénk a bizalmat." - fogalmazott a hivatalos bejelentés.

Utóbbi üzenetben a cég az ellenük indított perre reagált, amely szerint a munkamorál igazi melegágya az úgynevezett "frat boy" kultúrának. Az egész eset mélyen felháborította a videojátékos közösséget, a World of Warcraft játékosai a virtuális szervereken, míg a Blizzard alkalmazottai a székháznál tüntettek, változást követelve.

OSZD MEG VELÜNK A VÉLEMÉNYED HOZZÁSZÓLÁSBAN! KÖVESS MINKET FACEBOOKON IS! 

Kövess Minket!



Üzlet - Amikor az élelmiszer útja is tervezett

Egy jól működő ellátási lánc kicsit olyan, mint egy összeszokott csapat. Akkor teljesít jól, ha minden szereplő tudja a dolgát. Az élelmiszerek feldolgozása, hűtése és tárolása ritkán kerül reflektorfénybe, pedig sok múlik rajta.

Üzlet - Az 50 feletti férfiak vitalitása

Amikor az öregedésről van szó, sokan automatikus energiaszint-csökkenést feltételeznek az 50 év feletti férfiaknál. Tényleg így van? A valóság az, hogy az életkor előrehaladtával új egyensúlyi állapot érhető el, ha figyelmet fordítasz tested jelzéseire és életmódodra. Az életminőség javítása számos módon lehetséges, és lehet, hogy néhány módszer meglepetésként fog hatni.

Közvetítések