Ha nyaraltál a múlt héten, ezt a cikket fusd át mindenképpen.
Bár javában zajlik a nyár, az e-sport életben nincs nyári szünet és pihenés, a múlt hét is tele volt izgalmas történésekkel, lássuk, melyekre voltatok a leginkább kíváncsiak!
Egyesek a Balaton, másik a VAC ban hullámain lovagoltak a héten, minden idők legnagyobb tisztogatása zajlott a hét második felében.
Soha nem látott VAC banhullám söpört végig tegnap a Steam-en
A VAC történetének legnagyobb razziája volt július 6-án.
Itt vannak az első infók az új HS kiegészítőről! Már most nagyon várós:
Jön az új Hearthstone kiegészítő: Knights of the Frozen Throne
Fagyos és egyben haláli lesz a hangulat a Hearthstone legújabb kiegészítőjébe. A lényeg, hogy mindenki meghal.
A hamarosan érkező, 7.14-es patch kapcsán talán a Cho'Gath-ra érkező buff eddig a legdurvább, ami a frissítéssel érkezhet:
Kegyetlenül buffolják Cho'Gath-ot
Esett már szó korábban is Cho'Gath esetleges frissítéséről, akkor viszont még nem lehetett tudni a pontos részleteket.
És hát volt egy Rift Rivals is, ahol Vizicsacsi és a Unicorns of Love egészen a döntőig ment, de ott végül alulmaradtak a TSM-mel szemben.
Rift Rivals döntő | TSM - UOL összefoglaló
Hodi | 17/07/09 09:34 Szombat este rendezték a Rift Rivals EU vs NA döntőjét, ahol a Team SoloMid és a Unicorns of Love csapott össze egy Bo5 keretében. Az előzetes mérkőzések képe alapján a TSM papíron esélyesebbként érkezett a fináléba, de a két gárda egymás elleni örökmérlege 5-2-t mutatott a pónik javára.
TETSZETT? KÖVESD AZ ESPORT1-ET FACEBOOK-ON!